ZiwiPeak Daily Cat Dziczyzna Zobacz większe

ZiwiPeak Daily Cat Dziczyzna ( Karma dla kota sucha )

Aż 85% mięsa! Nowozelandzka dziczyzna hodowlana to cenne źródło hypoalergicznego białka, bogate w niezbędne dla kota składniki odżywcze. Receptura karmy biologicznie odpowiedniej dla kociąt i kotów w każdym wieku.

czytaj cały opis

63,88 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Karma ZiwiPeak dla kotaOpis produktu

Przy produkcji karmy ZiwiPeak używa się tylko naturalnych i najczystszych ekologicznie nowozelandzkich składników. Zwierzęta, hodowane na wolnym wybiegu skarmiane są paszą naturalną, pozbawioną pestycydów i składników genetycznie modyfikowanych. Ich mięso jest wolne od hormonów i antybiotyków. Unikalny na światową skalę proces produkcji karmy - bez przetwarzania jej w wysokich temperaturach - pozwala zachować wszystkie wartości odżywcze naturalnych składników. Ze względu na doskonałą przyswajalność –w karmach ZiwiPeak stosuje się znacznie mniejsze dawkowanie niż w przypadku karm konwencjonalnych. Dzięki cennemu składowi i doskonałej przyswajalności – karmy ZiwiPeak cechują silne właściwości prozdrowotne:

Ograniczenie lub wyeliminowanie alergii skórnych i pokarmowych;

Usprawnienie trawienia – bez wzdęć, z mniejsza ilością i częstotliwością wypróżnień;

Utrzymanie prawidłowej masy ciała;

Zdrowa skóra i lśniąca sierść;

Zdrowe zęby i dziąsła.

Skład karmy ZiwiPeak Daily Cat Dziczyzna

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

dziczyzna-mięso, dziczyzna- wątroba, dziczyzna - płuca, dziczyzna-żołądki, dziczyzna-serca i nerki, nowo zelandzkie zielone małże(3.00%), lecytyna, cykoria, suszone wodorosty, witamina D3, witamina E, ryboflawina, d-pantotenian wapnia, niacyna, chlorowodorek pirydoksyny, kwas foliowy, witamina B12, minerały, chelat aminokwasowy żelaza, chelat aminokwasowy miedzi, chelat aminokwasowy manganu, chelat aminokwasowy cynku, selenin sodu, wodorowęglan potasu, Dl-metionina, tauryna.

Opis składu karmy

Początkowy składnik to dziczyzna-mięso. Mięso z dziczyzny często sprawdza się w żywieniu kotów wybrednych, jako że posiada charakterystyczny smak oraz zapach. Stanowi dobre źródło wartościowego białka zwierzęcego, jak również witamin. Rzadko powoduje reakcje alergiczne.

dziczyzna- wątroba to druga składowa karmy ZiwiPeak Daily Cat Dziczyzna. Wątroba z dziczyzny stanowi ciekawy dodatek do karmy dla kota. Nie powinno być jej zbyt dużo, jako że pełni w organizmie funkcję oczyszczającą z toksyn. Niemniej, w niewielkich ilościach dostarcza cennego żelaza oraz witaminy A, niezbędnych dla zdrowia organizmu kota.

Jako trzeci składnik składu karmy producent podaje dziczyzna - płuca. Dziczyzna jest tak rzadkim źródłem białka zwierzęcego, że praktycznie nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych, nawet u kotów o wrażliwym układzie pokarmowym. Płuca są bardzo bogate w białka, a jednocześnie niskotłuszczowe, dzięki czemu sprawdzą się w karmie dla kotów o normalnej aktywności.

W analizowanej karmie kolejna pozycja to dziczyzna-żołądki. Dziczyzna stanowi źródło białka zwierzęcego o bardzo dobrej przyswajalnosci oraz łatwostrawności. Nie powoduje uczuleń, dzięki czemu nadaje się dla kotów alergicznych. Co więcej, żołądki z dziczyzny pozwalają również na polepszenie działania układu pokarmowego kota.

Kolejna, piąta pozycja to dziczyzna-serca i nerki.

nowo zelandzkie zielone małże to szósta pozycja na liście składników karmy..

Kolejny składnik w tej karmie to lecytyna.

Następna, ósma składowa karmy to cykoria.

Analiza składu karmy ZiwiPeak Daily Cat Dziczyzna

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko 35.00%
tłuszcz 25.00%
błonnik 1.60%
Popiół 8.00%
wapń 2.40%
fosfor 1.50%
omega-3 3.10%
omega-6 9.10%

Dodatki dietetyczne

potas 0.68%
sód 0.31%
magnez 0.09%
żelazo 230.00mg/kg
miedź 16.00mg/kg
mangan 47.00mg/kg
cynk 190.00mg/kg
jod 9.60mg/kg
selen 0.26mg/kg
witamina A 86200.00IU/kg
witamina D 1000.00IU/kg
witamina E 313.00IU/kg

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Widzę, ze karma zawiera witaminę B3 czyli kwas nikotynowy. Kontrowersyjna rzecz. Przed zakupem radzę przejrzeć ten artykuł: http://biotechnologia.pl/farmacja/aktualnosci/kwas-nikotynowy-wycofany,545Nie odradzam zakupu, sama się zastanawiam co zrobić, ale warto decyzję podjąć świadomie.

Oceniający:
Oceń 

Anonimie nie wciskaj bzdur ludziom, bo się zasugerują i kupią inną karmę. W karmie dla kota bardzo ważna, konieczna jest tauryna a w karmie dla psów jej nie ma, więc tu w jednym punkcie już widać że piszesz nieprawdę. Mój Maine Coon lubi różne karmy, jestem na etapie testowania najlepszych i skłaniamy się z Kansasem ku tej właśnie karmie. Polecamy jako jedną ze zdecydowanie najlepszych.

Oceniający:
Oceń 

Jest to dokładnie identyczna karma jak dla psa, z tym że dla psów sprzedaje ją się w 1 i 5 kg opakowaniach i taniej niż tą dla kotów. Nie warto przepłacać. Ale karma naprawdę dobra.

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

ZiwiPeak Daily Cat Dziczyzna

ZiwiPeak Daily Cat Dziczyzna

Aż 85% mięsa! Nowozelandzka dziczyzna hodowlana to cenne źródło hypoalergicznego białka, bogate w niezbędne dla kota składniki odżywcze. Receptura karmy biologicznie odpowiedniej dla kociąt i kotów w każdym wieku.