Whiskas Wybór Dań Zobacz większe

Whiskas Wybór Dań ( Karma dla kota mokra )

Karma mokra dla dorosłych kotów.

czytaj cały opis

7,18 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Whiskas karma mokra dla kotaOpis produktu

Mokra karma dla dorosłych kotów. Bez konserwantów.

Wybór dań rybnych

Skład: z łososiem Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, ryby i produkty rybne (w tym 4% łososia), substancje mineralne, cukry. z tuńczykiem Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, ryby i produkty rybne (w tym 4% tuńczyka), substancje mineralne, cukry. z łososiem morskim Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, ryby i produkty rybne (w tym 4% łososia morskiego), substancje mineralne, cukry. z białą rybą Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, ryby i produkty rybne (w tym 4% białej ryby), substancje mineralne, cukry.

Wybór dań drobiowych

Skład: z kurczakiem Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% kurczaka), zboża, substancje mineralne, cukry. z kaczką Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% kaczki), zboża, substancje mineralne, cukry. z drobiem Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% drobiu), zboża, substancje mineralne, cukry. z indykiem Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% indyka), zboża, substancje mineralne, cukry.

Wybór dań mięsnych

Skład: z kurczakiem Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% kurczaka), oleje i tłuszcze, zboża, substancje mineralne, cukry. z wołowiną Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% wołowiny), oleje i tłuszcze, zboża, substancje mineralne, cukry. z jagnięciną Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% jagnięciny), oleje i tłuszcze, zboża, substancje mineralne, cukry. z królikiem Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% królika), oleje i tłuszcze, zboża, substancje mineralne, cukry.

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

moje koty uwielbiają galaretki

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Whiskas Wybór Dań

Whiskas Wybór Dań

Karma mokra dla dorosłych kotów.

Produkty powiązane