Whiskas Wybór Dań Zobacz większe

Whiskas Wybór Dań ( Karma dla kota mokra )

Karma mokra dla dorosłych kotów.

czytaj cały opis

7,04 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Mokra karma dla dorosłych kotów. Bez konserwantów.

Wybór dań rybnych

Skład: z łososiem Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, ryby i produkty rybne (w tym 4% łososia), substancje mineralne, cukry. z tuńczykiem Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, ryby i produkty rybne (w tym 4% tuńczyka), substancje mineralne, cukry. z łososiem morskim Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, ryby i produkty rybne (w tym 4% łososia morskiego), substancje mineralne, cukry. z białą rybą Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, ryby i produkty rybne (w tym 4% białej ryby), substancje mineralne, cukry.

Wybór dań drobiowych

Skład: z kurczakiem Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% kurczaka), zboża, substancje mineralne, cukry. z kaczką Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% kaczki), zboża, substancje mineralne, cukry. z drobiem Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% drobiu), zboża, substancje mineralne, cukry. z indykiem Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% indyka), zboża, substancje mineralne, cukry.

Wybór dań mięsnych

Skład: z kurczakiem Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% kurczaka), oleje i tłuszcze, zboża, substancje mineralne, cukry. z wołowiną Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% wołowiny), oleje i tłuszcze, zboża, substancje mineralne, cukry. z jagnięciną Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% jagnięciny), oleje i tłuszcze, zboża, substancje mineralne, cukry. z królikiem Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% królika), oleje i tłuszcze, zboża, substancje mineralne, cukry.

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

moje koty uwielbiają galaretki

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Whiskas Wybór Dań

Whiskas Wybór Dań

Karma mokra dla dorosłych kotów.