Trovet Canine Hypoallergenic VPD Vension&Potato puszka Zobacz większe

Trovet Canine Hypoallergenic VPD Vension&Potato puszka ( Karmy weterynaryjne dla psa )

Mokra dieta weterynaryjna w formie pasztetu z dziczyzną przeznaczony dla psów alergików, stosowany także przy zaburzeniach trawienia.

czytaj cały opis

13,80 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Karma dla psa alergikaOpis produktu

Wskazania: Alergia i nietolerancja pokarmowa

Holenderska dieta weterynaryjna przeznaczona dla psów z zaburzeniami trawienia, alergiami pokarmowymi i skórnymi. Zawiera wyselekcjonowane źródła białka i węglowodanów.

Karma dla psa TROVET VPD to hypoalergiczna dieta weterynaryjna na bazie mięsa z jelenia do stosowania w przypadkach nadwrażliwości (alergii) pokarmowej i nietolerancji pokarmowej. Karma ta jest karmą hypoalergiczną, w której jedynym źródłem białka jest mięso jelenia, a źródłem węglowodanów są ziemniaki.

Daną dietę należy stosować przez co najmniej sześć tygodni, nie podawać w tym czasie innej karmy, jednak nie wszystkie dolegliwości alergiczne zostana od razu wyeliminowane lub zredukowane.

Przykładem objawów, które ustepują powoli są zmiany skórne. Jeśli objawy zmniejszają się, diagnoza nadwrażliwości pokarmowej jest potwierdzona.

Trovet VRD może być stosowana zamiast karmy Royal Canin Hypoallergenic.

Skład:
mięso z dziczyzny (>40%), ziemniaki, niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, siarczan miedzi, siarczan żelaza, tlenek manganu, tlenek cynku, witaminy, suszone, drożdże piwne

Analiza składu:
Białka 20,00 %, tłuszcz 14,00 %, włókno 1,00 % , popiół 7,00 %

Główne cechy


Producent Trovet
jakość premium
rodzaj schorzenia alegria
rodzaj karmy weterynaryjnej karma mokra

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Zakupiłam pasztet z dziczyzną i jest nieco gorszy zdaniem psicy niż krolik ale zjadła całą puszkę wiec oceniam ten produkt na bardzo dobry..bywało że puszki lądowały u innego pieska bo nawet nie sprobowała..

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Trovet Canine Hypoallergenic VPD Vension&Potato puszka

Trovet Canine Hypoallergenic VPD Vension&Potato puszka

Mokra dieta weterynaryjna w formie pasztetu z dziczyzną przeznaczony dla psów alergików, stosowany także przy zaburzeniach trawienia.