Trixie Piłeczka z futerka ze sznureczkami Zobacz większe

Trixie Piłeczka z futerka ze sznureczkami ( Zabawki dla kota )

Zabawka - piłka dla kota; pobudza aktywność i ciekawość każdego futrzaka. Kolory na zdjęciu są przykładowe.

czytaj cały opis

3,46 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Zabawki dla kotaOpis produktu

Hit w każdym pozytywnie zakoconym domu. Szare, czarne i białe piłeczki z futerkiem – Twój myśliwy będzie chciał dopaść je wszystkie.

Główne cechy


Producent Trixie
rodzaj zabawki dla kota piłka, z piórkami

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Wprawdzie piórka odpadły praktycznie od razu (z moim kotem to nic dziwnego) to dzięki tej piłeczce dowiedziałam się, że lubi aportować. :)

Oceniający:
Oceń 

Bardzo fajna zabawka, zainteresowała kota, piórka o dziwo się trzymają :) polecam!

Oceniający:
Oceń 

mam taka samą:) moje 2 koty o nią co dzień walczą, zwycięzca-dumny kociak( częściej wygrywa siostrzyczka niż kocurek: jest szybsza) obwieszcza światu wygraną za pomocą cichego warczenia...piłeczka fajnie grzechocze, na tyle głośno, że jak potrząsam ją, kotki przybiegają i skaczą do góry, próbują złapać, ja im rzucam, pościg za piłką trwa: zwycięzca może być tylko jeden!!! nagroda to około 10 minut prywatności z piłeczką(kot-przegrany szanuje wygraną rodzeńca i próbuje ją zabrać po jakimś czasie:))....Ale kociki czasem są namolne:), nawet się nie mogę uczesać, kotki dwa biorą zabawkę, kładą ja przy mojej stopie, przy okazji mnie drapiąc, zabieram piłkę zucam koty 'aportują" piłke mojej stopie i tak w kółko, puki nie ucieknę do szkoły :)

Oceniający:
Oceń 

mam taka samą:) moje 2 koty o nią co dzień walczą, zwycięzca-dumny kociak obwieszcza światu wygraną za pomocą cichego warczenia...

Oceniający:
Oceń 

Jak na razie ulubiona zabawka mojej kotki. Piłeczka podąża za Muchą wszędzie (choć częściej jest odwrotnie - to kotka podąża za piłeczką). Kiedy piłeczka pojawia się w zasięgu wzroku na pyszczku pojawia się nieopisana radość i wielkie szczęście. Jednak, kiedy z nieznanych przyczyn piłeczka znika nieszczęśliwe miauczenie kotki alarmuje wszystkich domowników i mobilizuje do poszukiwań futrzanej piłeczki :)

Oceniający:
Oceń 

zgadzam się z ta opinią:)

Oceniający:
Oceń 

Obok całej palety skrajnych kocich emocji, dzięki tej piłeczce po raz pierwszy usłyszałam dumne kocie warczenie... Moje kocięta nie rozstają się z nią nawet podczas jedzenia - kładą obok miseczek, czym prędzej wcinają ich zawartość, aby potem z lubością znów zanurzyć zęby w grzechoczącym futrze:)

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Trixie Piłeczka z futerka ze sznureczkami

Trixie Piłeczka z futerka ze sznureczkami

Zabawka - piłka dla kota; pobudza aktywność i ciekawość każdego futrzaka. Kolory na zdjęciu są przykładowe.