Trixie Miska na trawę dla kota Zobacz większe

Trixie Miska na trawę dla kota ( Przysmaki dla kota i dodatki )

Miseczka do hodowli kociej trawy. Zestaw zawiera także nasionka.

czytaj cały opis

17,60 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Ceramiczna miseczka do hodowli trawy dla kota. Kształtem i rozmiarem dostosowana idealnie do wysiania trawy dla kota. Opakowanie zawiera miskę oraz 50g nasionek.

Trawka doskonale wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego. Zapewnia niezbędną ilość błonnika dla transportu masy pokarmowej w układzie pokarmowym zwierząt. Zwierzęta spożywając trawkę nie zjadają kwiatów, które mogą być szkodliwe dla zdrowia. Reguluje przemianę materii, usuwa z przewodu pokarmowego niestrawione resztki pokarmu.

zobacz także: Certech Duet kocia trawa, Vitapol Kocia trawa

Główne cechy


Producent Trixie
jakość premium
rekomendacje polecany przez zwierzakowo

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Pepek, który wychował się w schronisku, zupełnie nie wiedział, co z tą trawą zrobić. Natomiast Alfred, działkowicz, ochoczo się do niej zabrał. Niestety jak dla mnie dość trudno było wyhodować trawkę, bo podłoże szybko zaczęło pleśnieć od podlewania.

Oceniający:
Oceń 

Wg moich obserwacji trawa jest dla kota idealna, szybko wyrosła i najwidoczniej jest smaczna, bo "pastwi" się nad nią codziennie. Miska bardzo ładna i za tę cenę rewelacja, ale... nie nadaje się do hodowli trawy. Jest zbyt płytka, po ukorzenieniu i powstaniu darni kot z łatwością wyrywa całą darń w jednej bryle i wyciąga z miski na zewnątrz... Skubanie źdźbeł jest więc bardzo utrudnione. Jeśli mogę coś doradzić przyszłym użytkownikom - trawę można z powodzeniem siać w zwykłej, wyższej doniczce, będzie spełniała swoje zadanie, a miska idealnie nada się do podawania wody albo jedzenia, ładna i wybitnie tania - nigdzie nie kupi się ceramicznej miseczki za 14 zł...

Oceniający:
Oceń 

Super ładny i fajny produkt. Na kilka dni przed przybyciem kotków zaczęłam ją hodować w ładnej miseczce w zestawie, i urosła piękna zielona trawa. Kotki bardziej sią nią bawią, ale wygląda super i jest dla nich atrakcją. Polecam.

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Trixie Miska na trawę dla kota

Trixie Miska na trawę dla kota

Miseczka do hodowli kociej trawy. Zestaw zawiera także nasionka.