Trixie Miska na trawę dla kota Zobacz większe

Trixie Miska na trawę dla kota ( Przysmaki dla kota i dodatki )

Miseczka do hodowli kociej trawy. Zestaw zawiera także nasionka.

czytaj cały opis

20,93 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Trawa dla kotaOpis produktu

Ceramiczna miseczka do hodowli trawy dla kota. Kształtem i rozmiarem dostosowana idealnie do wysiania trawy dla kota. Opakowanie zawiera miskę oraz 50g nasionek.

Trawka doskonale wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego. Zapewnia niezbędną ilość błonnika dla transportu masy pokarmowej w układzie pokarmowym zwierząt. Zwierzęta spożywając trawkę nie zjadają kwiatów, które mogą być szkodliwe dla zdrowia. Reguluje przemianę materii, usuwa z przewodu pokarmowego niestrawione resztki pokarmu.

zobacz także: Certech Duet kocia trawa, Vitapol Kocia trawa

Główne cechy


Producent Trixie
jakość premium
rekomendacje polecany przez zwierzakowo

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Pepek, który wychował się w schronisku, zupełnie nie wiedział, co z tą trawą zrobić. Natomiast Alfred, działkowicz, ochoczo się do niej zabrał. Niestety jak dla mnie dość trudno było wyhodować trawkę, bo podłoże szybko zaczęło pleśnieć od podlewania.

Oceniający:
Oceń 

Wg moich obserwacji trawa jest dla kota idealna, szybko wyrosła i najwidoczniej jest smaczna, bo "pastwi" się nad nią codziennie. Miska bardzo ładna i za tę cenę rewelacja, ale... nie nadaje się do hodowli trawy. Jest zbyt płytka, po ukorzenieniu i powstaniu darni kot z łatwością wyrywa całą darń w jednej bryle i wyciąga z miski na zewnątrz... Skubanie źdźbeł jest więc bardzo utrudnione. Jeśli mogę coś doradzić przyszłym użytkownikom - trawę można z powodzeniem siać w zwykłej, wyższej doniczce, będzie spełniała swoje zadanie, a miska idealnie nada się do podawania wody albo jedzenia, ładna i wybitnie tania - nigdzie nie kupi się ceramicznej miseczki za 14 zł...

Oceniający:
Oceń 

Super ładny i fajny produkt. Na kilka dni przed przybyciem kotków zaczęłam ją hodować w ładnej miseczce w zestawie, i urosła piękna zielona trawa. Kotki bardziej sią nią bawią, ale wygląda super i jest dla nich atrakcją. Polecam.

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Trixie Miska na trawę dla kota

Trixie Miska na trawę dla kota

Miseczka do hodowli kociej trawy. Zestaw zawiera także nasionka.