Trixie Grzebień odkłaczający Zobacz większe

Trixie Grzebień odkłaczający ( Szczotka, szampon, cążki dla kota )

Grzebień pozwalający w delikatny sposób pielęgnować futro kota lub psa.

czytaj cały opis

10,54 zł

10,54 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Prezentowany grzebień przeznaczony jest do delikatnej pielęgnacji futra kotów oraz małych psów. Dzięki szeroko rozstawionym, obrotowym zębom, grzebień jest szczególnie polecany do pielęgnacji długiego, gęstego futra. Podczas czesania włosy ani skóra nie są niszczone, czy uszkadzane. Polecamy używać go wyłącznie przy suchym futrze.

Zobacz także: Trixie Grzebień z rączką i obrotowymi ząbkami

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Super. Świetnie rozczesuje i nie odstrasza psiaka (nawet szczeniaczka). Oczywiście nei nadaje się do takich partii jak główka (szeroki rozstaw), ale z szatą na tułowi czyni cuda. Co prawda trochę czasu zajęło zanim maluch przyzwyczaił się do klekoczącego dźwięku, który wydają ruszające się ząbki grzebyka, ale teraz wszystko jest już OK. Polecam.

Oceniający:
Oceń 

Zgadzam się z aglaranną ten grzebień jest niesamowity dobrze rozczesuje włosy yorków.

Oceniający:
Oceń 

Super!!! Nie kosmaci długiej sierści i jest na tyle gęsty, że znakomicie ją rozczesuje. Jest przy tym delikatny dzięki obrotowym i lekko wsuwającym się pod naciskiem ząbkom. O wiele lepszy od każdej szczotki. Moje sierściuchy się go trochę boją, generalnie nie lubią jeszcze czesania, ale na widok szczotki to już w ogóle uciekały. Ukrywam go w dłoni i póki go nie zobaczą, dadzą się wyczesać, a czasem nawet pomruczą.

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Trixie Grzebień odkłaczający

Trixie Grzebień odkłaczający

Grzebień pozwalający w delikatny sposób pielęgnować futro kota lub psa.