Trixie Fontanna Fresh Flow Zobacz większe

Trixie Fontanna Fresh Flow ( Fontanna i miska dla kota )

Fontanna dla psa i dla kota. Zapewnia stały dostęp do świeżej, filtrowanej wody.

czytaj cały opis

221,02 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Fontanna i miska dla kotaOpis produktu

Fontanna Trixie zapewnia zwierzętom ciągły dostęp do świeżej wody. Dzięki cyrkulacji woda jest optymalnie natleniona, a wbudowane filtry oczyszczają ją i odświeżają. Fontanna pracuje cicho dla maksymalnego komfortu zarówno zwierząt, jak i ludzi.

Urządzenia tego typu są zalecane szczególnie w przypadku zwierząt z tendencją do chorób pęcherza, a także gdy nasz pupil niechętnie pije wodę z misek. Wiele kotów i psów lubi pić wodę bezpośrednio z kranu, gdyż jest świeższa niż ta stojąca w misce, dla nich fontanna będzie optymalnym rozwiązaniem.

Opakowaniu znajduje się jeden komplet wymiennych filtrów węglowych. Zaleca się wymianę filtrów co 60-90 dni. Urządzenie podłącza się do prądu.

Wymiary 34x20x18cm - odpowiednio długość, szerokość, wysokość. Pojemność 1,5l

Główne cechy


Producent Trixie
rodzaj miski fontanna
Materiał plastik

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Kotom fontanna bardzo się podoba - lubią spijać wodę z tej dziurki z której wypływa - tej na górze :) Ale ja nie bardzo jestem zadowolona - ciężko się ją myje, wielokrotnie kaleczyłam palce (opuszki), próbując ściągnąć górną pokrywę (ma ostre krawędzie!!) A trzeba ją regularnie przemywać, bo zbiera się kurz i brud. Ciężko się składa i rozkłada. Plusem jest chociaż to, że kocie kłaki zgodnie lądują w kratce, nie pływają po całej wodzie, ale z myciem trzeba uważać żeby nie stracić palców.

Oceniający:
Oceń 

Bardzo fajne i ciche poidełko. Dzięki niemu mój kocurek przestał urzędować w zlewie. Łatwe w utrzymaniu czystości. Filtr przy moim mruczku wymaga wymiany po ok. miesiącu. Zapasowe filtry są w ofercie "zwierzakowo" co jest wielkim plusem sklepu. Proponuję jeszcze poszerzyć ofertę o zapasowe pompy.Pozdrawiam

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Trixie Fontanna Fresh Flow

Trixie Fontanna Fresh Flow

Fontanna dla psa i dla kota. Zapewnia stały dostęp do świeżej, filtrowanej wody.