Trixie Fontanna Fresh Flow Zobacz większe

Trixie Fontanna Fresh Flow ( Fontanna i miska dla kota )

Fontanna dla psa i dla kota. Zapewnia stały dostęp do świeżej, filtrowanej wody.

czytaj cały opis

185,84 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Fontanna Trixie zapewnia zwierzętom ciągły dostęp do świeżej wody. Dzięki cyrkulacji woda jest optymalnie natleniona, a wbudowane filtry oczyszczają ją i odświeżają. Fontanna pracuje cicho dla maksymalnego komfortu zarówno zwierząt, jak i ludzi.

Urządzenia tego typu są zalecane szczególnie w przypadku zwierząt z tendencją do chorób pęcherza, a także gdy nasz pupil niechętnie pije wodę z misek. Wiele kotów i psów lubi pić wodę bezpośrednio z kranu, gdyż jest świeższa niż ta stojąca w misce, dla nich fontanna będzie optymalnym rozwiązaniem.

Opakowaniu znajduje się jeden komplet wymiennych filtrów węglowych. Zaleca się wymianę filtrów co 60-90 dni. Urządzenie podłącza się do prądu.

Wymiary 34x20x18cm - odpowiednio długość, szerokość, wysokość. Pojemność 1,5l

Główne cechy


Producent Trixie
rodzaj miski fontanna
Materiał plastik

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Kotom fontanna bardzo się podoba - lubią spijać wodę z tej dziurki z której wypływa - tej na górze :) Ale ja nie bardzo jestem zadowolona - ciężko się ją myje, wielokrotnie kaleczyłam palce (opuszki), próbując ściągnąć górną pokrywę (ma ostre krawędzie!!) A trzeba ją regularnie przemywać, bo zbiera się kurz i brud. Ciężko się składa i rozkłada. Plusem jest chociaż to, że kocie kłaki zgodnie lądują w kratce, nie pływają po całej wodzie, ale z myciem trzeba uważać żeby nie stracić palców.

Oceniający:
Oceń 

Bardzo fajne i ciche poidełko. Dzięki niemu mój kocurek przestał urzędować w zlewie. Łatwe w utrzymaniu czystości. Filtr przy moim mruczku wymaga wymiany po ok. miesiącu. Zapasowe filtry są w ofercie "zwierzakowo" co jest wielkim plusem sklepu. Proponuję jeszcze poszerzyć ofertę o zapasowe pompy.Pozdrawiam

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Trixie Fontanna Fresh Flow

Trixie Fontanna Fresh Flow

Fontanna dla psa i dla kota. Zapewnia stały dostęp do świeżej, filtrowanej wody.