Trixie Drapak San Fernando Zobacz większe

Trixie Drapak San Fernando ( Drapak dla kota )

Miejsce zabawy i wypoczynku; drapak stojący, który świetnie spełnia obie te funkcje.

czytaj cały opis

151,40 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Drapak stojący, z dwiema półkami i tunelem i budką będzie doskonałym miejscem relaksu i zabawy dla Twojego kota. Wymiary i elementy: budka 36x28x36 cm całkowicie pokryta materiałem, jedna wzmacniana metalem półka 37x37cm, jedna pólka 36x36cm, tunel o średnicy 22 cm i długości 25 cm. Wysokość drapaka 106 cm.

Główne cechy


Producent Trixie
jakość korzystny
rodzaj drapaka stojący

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Mam mieszane uczucia odnośnie tego drapaka. Co prawda mój kocurek pokochał go od pierwszego wejrzenia i wygląd jest całkiem estetyczny, to jednak drapak jest bardzo NIESTABILNY. W efekcie nie do końca można z niego korzystać: 1) Słupek po maksymalnym dokręceniu śrub nadal chwieje się, przez co kot musiał nauczyć się, że należy wskakiwać na drapak DELIKATNIE (inaczej wywraca się z impetem, strasząc kota). 2) Przez to, że słupek się chwieje, kot boi się korzystać z rury i długo uczył się, jak wejść na najwyższy podest. 3) Środkowy podest lekko opada pod ciężarem kota.

Oceniający:
Oceń 

Niepolecam! Słupek przymocowany jedną śrubą - wnętrze słupka trzymające śrubę to platiskowa płytka - w czasie zabawy kota wyłamał się - nie ma teraz możliwośći jego przymocowania - zdecydowanie liche wykonanie....

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Trixie Drapak San Fernando

Trixie Drapak San Fernando

Miejsce zabawy i wypoczynku; drapak stojący, który świetnie spełnia obie te funkcje.