Taste of The Wild Sierra Mountain Dog Zobacz większe

Taste of The Wild Sierra Mountain Dog ( Karma dla psa )

Bezzbożowa formuła dla piesków w każdym wieku, z dodatkiem mięsa jagnięcego. Zawarty zielony groszek oraz słodkie ziemniaczki stanowią znakomite źródło energii.

czytaj cały opis

48,86 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Główne cechy


Producent Taste of The Wild
wiek psa dla dorosłych
wielkość psa mała rasa, duża rasa, miniaturka, średnia rasa
jakość premium

Skład karmy Taste of The Wild Sierra Mountain Dog

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

jagnięcina, mączka z jagnięciny, słodkie ziemniaki, ziemniaki, zielony groszek, olej rzepakowy, jaja, pieczona jagnięcina, przecier pomidorowy, sól, chlorek choliny, mieszanina naturalnych tokoferoli, suszony korzeń cykorii, naturalny dodatek smakowy z dzika i kurczaka, tauryna, pomidory, jagody, malina, wyciąg z juki Schidigera, Enterococcus Faecium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, ekstrakt fermentacji longibrachiatum Trichoderma, biotyna, niacyna, kwas foliowy, wszystkie minerały i witaminy zalecane przez AAFCO.

Opis składu karmy

Początkowy składnik to jagnięcina. Jagnięcina to dobre źródło białek pochodzenia zwierzęcego. Rzadko powoduje jakiekolwiek alergie, a dodatkowo jest bardzo delikatne i dobre również dla psów wrażliwych. Zawiera sporo witamin z grupy B. W takiej formie podane jest nie tylko mięso, ale i np. skóry czy kopyta.

Karma Taste of The Wild Sierra Mountain Dog na drugim miejscu składu ma mączka z jagnięciny. Jagnięcina stanowi dobre źródło białka zwierzęcego, które łatwo się trawi. Wysoka przyswajalność oraz delikatna formuła sprawiają, że sprawdza się ona w karmach dla psów delikatnych i alergików. Mączkę wykonuje się nie tylko z mięsa, ale z całego jagnięcia.

Jako trzeci składnik składu karmy producent podaje słodkie ziemniaki. Słodkie ziemniaki stanowią wypełnienie psiej karmy. Posiadają sporo beta karotenu oraz witamin z grupy B; dodatkowo, dostarczają do organizmu również dawkę potasu. Część składników zapewnia również ochronę przed wolnymi rodnikami, będąc naturalnymi antyoksydantami.

Czwarty punkt na liście składników to ziemniaki. Ziemniaki stanowią wypełnienie popularnych psich karm przeznaczonych dla psów cierpiących na alergie pokarmowe - z uwagi na brak glutenu nie wywołują uczuleń. Są źródłem węglowodanów o niskim indeksie glikemicznym. Dostarczają również niewielkich ilości włókien stymulujących trawienie.

Kolejna, piąta pozycja to zielony groszek. Zielony groszek to dość wartościowe źródło węglowodanów, które zazwyczaj występuje jako wypełnienie karmy. Groszek dodatkowo zawiera sporą ilość włókien roślinnych - nietrawionych przez psy. Składnik ten zawiera również białko roślinne, ważne więc, aby nie był główną częścią karmy.

Kolejny komponent składu Taste of The Wild Sierra Mountain Dog to olej rzepakowy.

jaja to siódma pozycja na liście składników karmy.. Jajka w karmie są przede wszystkim źródłem białka zwierzęcego, które ma rolę budulcową w karmie. Co więcej, dostarczają również kwasów tłuszczowych nienasyconych, głównie z zakresu Omega-6, co ma pozytywny wpływ na wygląd sierści i kondycję skóry.

Ósmy ingredient składu karmy to pieczona jagnięcina.

Analiza składu karmy Taste of The Wild Sierra Mountain Dog

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko 25.00%
tłuszcz 15.00%
włókno surowe 4.00%
omega-6 2.40%
Omega-3 0.30%
wapń 1.60%
fosfor 1.00%

Dodatki dietetyczne

sód 0.30%
cynk 150.00mg/kg
selen 0.40mg/kg
witamina E 150.00IU/kg
tauryna 0.05%

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Bardzo dobra karma. Mój 2kg chihuahua pałaszuje ja od 2 lat.

Oceniający:
Oceń 

Mój york o imieniu Lejla pałaszuje tę karme z apetytem:-) polecam

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Taste of The Wild Sierra Mountain Dog

Taste of The Wild Sierra Mountain Dog

Bezzbożowa formuła dla piesków w każdym wieku, z dodatkiem mięsa jagnięcego. Zawarty zielony groszek oraz słodkie ziemniaczki stanowią znakomite źródło energii.