Taste of The Wild Canyon River Zobacz większe

Taste of The Wild Canyon River ( Karma dla kota sucha )

Formuła dla dorosłych kotów pozbawiona zbóż z dodatkami mięsa pstrąga i wędzonego łososia.

czytaj cały opis

51,92 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Osoby które kupiły ten produkt, kupiły także:


Opis produktu

Taste of the Wild Canyon River to sucha karma z pstrągiem i wędzonym łososiem dla dorosłych kotów. Odznacza się wyeliminowaniem ze składu ziaren zbóż i zawartością dodatków warzywnych z zielonego groszku i słodkich ziemniaków, dzięki czemu staje się wyjątkowo efektywnym źródłem energii dla kota o dużej aktywności. Może być stosowana praktycznie przez całe życie zwierzęcia. Za sprawą użycia do produkcji unikalnych surowców takich jak: mięso z pstrąga i wędzone mięso z łososia, uzyskano wyjątkowy i niepowtarzalny smak. Regularne podawanie posiłku wzmacnia układ odpornościowy organizmu oraz ma pozytywny wpływ na zdrowie i ogólną kondycję mruczka. Twój kot z dziką ochotą spróbuje tej karmy.

Skład karmy Taste of The Wild Canyon River

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

pstrąg, mączka z ryb oceanicznych, słodkie ziemniaki, ziemniaki, białko z zielonego groszku, białko ziemniaczane, olej rzepakowy, wędzony łosoś, naturalny dodatek smakowy z dzika i kurczaka, chlorek choliny, Dl-metionina, tauryna, suszony korzeń cykorii, pomidory, jagody, maliny, wyciąg z juki Schidigera, suszone produkty fermentacji Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, ekstrakt fermentacji longibrachiatum Trichoderma, niacyna, biotyna, kwas foliowy, wszystkie minerały i witaminy zalecane przez AAFCO.

Opis składu karmy

Pierwszy składniki karmy Taste of The Wild Canyon River to pstrąg. Pstrąg jest źródłem dobrze strawnego białka zwierzęcego, niezbędnego dla zdrowia kota. Zawiera najwięcej kwasów tłuszczowych nienasyconych spośród wszystkich ryb słodkowodnych. Dostarcza do organizmu również witamin z grupy B. Pstrąg użyty został w całości.

Karma Taste of The Wild Canyon River na kolejnej pozycji ma mączka z ryb oceanicznych. Ryby oceaniczne to doskonałe źródło łatwo przyswajalnego białka. Zapewniają one również nienasycone kwasy tłuszczowe, poprawiające wygląd sierści czy pracę układu nerwowego. Brak wymienionych gatunków ryb może powodować, że składnik sprzyja nadwadze. Mączkę wykonano z całych ryb.

Trzeci ingredient składu karmy to słodkie ziemniaki. Słodkie ziemniaki - inaczej bataty - stanowią dość dobre w porównaniu ze składnikami zbożowymi wypełnienie karmy dla kota. Najlepiej, gdy są one jedynie dodatkiem, a nie składnikiem o dużym udziale w składzie. Dostarczają nie tylko węglowodanów, ale również witamin z grupy B oraz beta-karotenu.

Jako czwarty składnik składu karmy producent podaje ziemniaki. Ziemniaki mogą stanowić niezłe wypełnienie w karmie dla kotów - lepsze niż np. zboża - o ile nie jest ich zbyt wiele. Mają niższy indeks glikemiczny niż np. pszenica, dzięki czemu lepiej się trawią i nie przyczyniają się w aż tak dużym stopniu do otyłości u kotów, dostarczając jednocześnie węglowodanów.

Kolejny komponent składu Taste of The Wild Canyon River to białko z zielonego groszku.

W analizowanej karmie kolejna pozycja to białko ziemniaczane.

Siódmy punkt na liście składników to olej rzepakowy.

Kolejny składnik w tej karmie to wędzony łosoś.

Analiza składu karmy Taste of The Wild Canyon River

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko 32.00%
tłuszcz 16.00%
włókno surowe 3.00%
omega-6 2.40%
omega-3 0.30%
wapń 1.60%
fosfor 1.10%

Dodatki dietetyczne

sód 0.30%
cynk 120.00mg/kg
selen 0.40mg/kg
witamina E 150.00IU/kg
tauryna 0.15%

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Moje koty wolą głodować niż jeść tą karmę. Nawet jej nie tknęły. Wystawiłam miseczkę z karmą na taras z nadzieją, że skuszą się koty z okolicy. Po kilku dniach miska była nadal pełna... Natomiast ta druga wersja smakuje jednemu z moich kotów, ale też bez szału.

Oceniający:
Oceń 

A moja lubi zmiemniaki :)

Oceniający:
Oceń 

Wersje rybna moje koty zaakceptowały, dostają w mieszance z RC, samej nie chcą zbyt chętnie jeść. Ale wersji z dziczyzną nie ruszają wogóle.

Oceniający:
Oceń 

Gdyby nie te ziemniaki, które koty nie przetrawią byłoby całkiem okey:)

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Taste of The Wild Canyon River

Taste of The Wild Canyon River

Formuła dla dorosłych kotów pozbawiona zbóż z dodatkami mięsa pstrąga i wędzonego łososia.