Super Benek Uniwersalny Zobacz większe

Super Benek Uniwersalny ( Żwirek dla kota )

Żwirek higieniczny dla zwierząt domowych wytwarzany z glinki bentonitowej, o regularnych 3-5 mm ziarenkach; zbrylający, bezzapachowy.

czytaj cały opis

23,35 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Żwirek higieniczny dla zwierząt domowych wytwarzany z glinki bentonitowej metodą ekspandacji - o regularnych 3-5 mm ziarenkach brunatnej barwy. Bardzo wydajny, zbryla się z jednoczesnym pęcznieniem, co zwiększa znacznie jego wydajność. Pochłania bardzo skutecznie płyny i przykre zapachy. Suchy, lekki, ciepły - sprawia wrażenie jakby był podgrzewany, co daje wspaniały komfort dla użytkowanika i Opiekuna. Dzięki temu jego zawartość w kuwecie może być mmniejsza niż 6 cm, a mimo to nie przyklei się do dna.

Sposób użycia

1. Kocią toaletę napełnić żwirkiem "SUPER BENEK UNIWERSALNY" w wyokości ok. 6 cm.

2. Zużyty żwirek w postaci bryłki usunąć przy pomocy specjalnej łopatki.

3. Bryłkę można wyrzucić do śmietnika lub użyć jako kompost.

Polecamy także: Cat's Best Eco+, Hilton Economy

Główne cechy


Producent Super Benek
jakość ekonomiczny
rodzaj żwirku dla kota bentonitowy, zbrylający
kuwety i podściółki podściółka

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Ja używam go przy króliczku (króliki siusiają o wiele częściej niż koty) i worek 10l starczył mi na 1,5 miesiąca. Polecam

Oceniający:
Oceń 

Ten żwirek jest moim zdaniem idealny !!! Bardzo dobrze się zbryla, rewelacyjnie pochłania zapachy, kot nie wynosi go na łapkach. Jest wydajny i tani. Wymieniam go raz w miesiącu, a potem przy codziennym czyszczeniu dosypuję odrobinę - więc 10 l starcza swobodnie na miesiąc. Polecam zdecydowanie !!!

Oceniający:
Oceń 

Przede wszystkim podobało mi się w tym żwirku zbrylanie-nieczystości nie rozsypywały się po całej kuwecie, gdy brałam je na łopatkę. Żwirek także nie nosi się po całym mieszkaniu, nie przykleja się do łapek kota. Niestety, ogromny minus muszę dać za małą wydajność, opakowanie 10l starczyło na około pół miesiąca.

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Super Benek Uniwersalny

Super Benek Uniwersalny

Żwirek higieniczny dla zwierząt domowych wytwarzany z glinki bentonitowej, o regularnych 3-5 mm ziarenkach; zbrylający, bezzapachowy.