Super Benek Soczyste FIleciki Zobacz większe

Super Benek Soczyste Fileciki ( Karma dla kota mokra )

Gotowane na parze, soczyste fileciki w sosie w wielu smakach!

czytaj cały opis

Ocena: 

2,49 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Pełnoporcjowa karma mokra dla dorosłych kotów w poręcznych saszetkach. Zawiera insulinę dla prawidłowego trawienia, taurynę dla dobrego wzroku oraz witaminy dla pięknej sierści i skóry. Produkt bez GMO, konserwantów, sztucznych aromatów.

 

Skład:

z wołowiną w sosie - mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (82% w filecikach, w tym 8% wołowiny), roślinne ekstrakty białkowe, produkty pochodzenia roślinnego (0,4% inuliny), substancje mineralne, cukry

z indykiem w sosie - mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (82% w filecikach, w tym 8% indyka), roślinne ekstrakty białkowe, produkty pochodzenia roślinnego (0,4% inuliny), substancje mineralne, cukry.

z tuńczykiem w sosie - mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (74% w filecikach), ryby i produkty pochodzenia rybnego(8% tuńczyka w filecikach), roślinne ekstrakty białkowe, produkty pochodzenia roślinnego (0,4% inuliny), substancje mineralne, cukry.

z pstrągiem w sosie - mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (74% w filecikach), ryby i produkty pochodzenia rybnego (8% pstrąga w filecikach), roślinne ekstrakty białkowe, produkty pochodzenia roślinnego (0,4% inuliny), substancje mineralne, cukry.

 

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Super Benek Soczyste Fileciki

Super Benek Soczyste Fileciki

Gotowane na parze, soczyste fileciki w sosie w wielu smakach!