Promocja! Super Benek Naturalny Zobacz większe

Super Benek Naturalny ( Żwirek dla kota )

Żwirek zbrylający, bentonitowy, bezzapachowy, gruboziarnisty; pochłania zapachy, wiąże wilgoć.

czytaj cały opis

14,18 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Super Benek Naturalny to najbardziej popularny żwirek higieniczny przeznaczony dla kotów jak również dla innych większych zwierząt domowych (królik, świńki morskie). Jego naturalny zapach głębi ziemi sprawia, że szczególnie koty akceptują go doskonale. Bardzo porowaty, granulat, bezpyłowy, zrylający się w regularne bryłki. Pochłania płyny i nieprzjemne zapachy, eliminuje grzyby i bakterie. Zobacz także: Cat's Best Eco+, Hilton Drewniany Compact

Główne cechy


Producent Super Benek
promocja korzystny pakiet, w promocji
jakość premium
rekomendacje polecany przez zwierzakowo, bestseller
rodzaj żwirku dla kota bentonitowy, zbrylający
kuwety i podściółki podściółka

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

żwirek jest bardzo dobry super się zbryla na długo wystarcza polecam wszystkim co mają zwierzaczka domowego

Oceniający:
Oceń 

Mój Filip, akceptuje tylko ten żwirek. Inne lekceważy i załatwia swoje potrzeby przed kuwetą. Ja uważam, że za tą cenę, spełnia swoje zadanie. Z całą odpowiedzialnością, polecam. (Ale zawsze trzeba przekonać się "na własnej skórze").

Oceniający:
Oceń 

Używam tego żwirku od lat. Moim zdaniem zbryla się dobrze, a bryłki łatwo usunąć jeśli robimy to odpowiednio często. Jeśli nie żwirek rzeczywiście przykleja się do dna, bryłki się rozpadają i ciężko je usunąć. Poza tym jest bardzo tani i według mnie wydajny.

Oceniający:
Oceń 

okropny! grudki się rozwalają przy próbie wyjęcia z kuwety... słabo pochłania zapachy.. nie polecam

Oceniający:
Oceń 

Jest nie wydajny... bryłki rozpadają się po tygodniu praktycznie zostało mi z 5L może jeden L przy zachowaniu odpowiedniej higieny dla kotka. Osobiscie polecam drobnoziarniste.... są o niebo lepsze

Oceniający:
Oceń 

Dobrze się zbryla, zapachy pochłania raczej średnio, mam 2 koty i opakowanie 10L wystarcza na ok 10 dni 2 tyg. max. (kuwetę czyszczę 2-3 razy dziennie)zamiast łopatki polecam rękawiczki jednorazowe (jeśli ktoś się nie brzydzi)

Oceniający:
Oceń 

Najlepszy wypróbowany dotąd żwirek. Najlepiej pochłania, klei się mniej niż inne.

Oceniający:
Oceń 

Żwirek faktycznie został bardzo szybko zaakceptowany przez kotka ze względu na naturalny zapach, jednak jest niewydajny (10l w niecałe 3 tygodnie!), poza tym zużyty żwirek przykleja się do dna kuwety i łopatki.

Oceniający:
Oceń 

Bardzo dobry piasek, dobrze pochłania wilgoć i wszelkie zapachy, dobrze zbryla się. Ma niedrażniący zapach (niektóre piaski mają tak nie przyjemny zapach że moje kotki nie chcą z niego korzystać). Gorąco polecam wszystkim właścicielom i ich pupilom. Na pewno nie będziecie zawiedzeni.

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Super Benek Naturalny

Super Benek Naturalny

Żwirek zbrylający, bentonitowy, bezzapachowy, gruboziarnisty; pochłania zapachy, wiąże wilgoć.