Super Benek Lawendowy Zobacz większe

Super Benek Lawendowy ( Żwirek dla kota )

Żwirek zbrylający, bentonitowy, gruboziarnisty o zapachu lawendy. Pochłania wilgoć, ma przyjemny, odprężający zapach.

czytaj cały opis

18,88 zł

18,88 zł za szt

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Super Benek Lawenda Żwirek zawiera kompozycje lawendy przyjemny i uspokajający zapach. Olejki lawendy mają ponadto różnorakie zastosowanie min. działają aseptycznie, oraz likwidują napięcie nerwowe. Polecany dla zwierząt młodych, bardzo ruchliwych, często przebywających na zewnątrz. Posiada silne oddziaływanie przeciwgrzybiczne, oraz przeciwzapalne nie powodując żadnych ubocznych skutków. Wzbogacony compactem posiada doskonałą wydajnośc wchłaniania. Zobacz także: Super Benek Compact Zapachowy, Hilton Compact Truskawkowy

Główne cechy


Producent Super Benek
promocja korzystny pakiet
jakość premium
rekomendacje bestseller, polecany przez zwierzakowo
rodzaj żwirku dla kota bentonitowy, zbrylający
kuwety i podściółki podściółka

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Moim zdaniem jest super wielkość kamyczków, spełnia swoją rolę i nie robi błota - chyba, że czyści się zaraz po sikaniu kota - lepiej trochę poczekać. Moja kotka jest zadowolona i ja też. W domu nie czuć żadnego zapachu, że jest jakiekolwiek zwierze. Zauważyłam, że najlepiej się sprawdza jak jest go nasypane dużo, nawet 8-10 cm. Polecam bardzo - mam też o zapachu zielony las - też jest extra.

Oceniający:
Oceń 

Wielkość ziarenek,cena i chłonący smrodek lawendowy zapach - super. Wcale się tak nie pyli, jak niektórzy twierdzą, a roznosi się tylko w bliskim otoczeniu kuwety (chyba że kotek zostawi go sobie w zakamarkach łapek, żeby zanieść w inne miejsce). Zastrzeżenie mam tylko do kluczowej jednak cechy, a mianowicie zbrylania. Kupka (także biegunka) zbryla się bardzo dobrze, ale wodno-amoniakowe produkty przeciekają na samo dno i robi się tam kleista breja, którą trzeba zdrapać...Zasugerowana Waszymi opiniami nabyłam właśnie Cat's Best - zobaczymy, czy będzie lepiej.

Oceniający:
Oceń 

Oceniam na dobry, bo jak na moje chłonie zapachy, zbryla się całkiem dobrze (chociaż czasem bryłka utworzona z siuśków się rozpada i zostają małe odłamki w dopiero co wyczyszczonej kuwecie), kot trochę wynosi, ale tylko przed drzwiczki kuwety więc nie narzekam. no i ma ładny zapach.

Oceniający:
Oceń 

Kiedyś był całkiem dobrym żwirkiem super chłonnym i wiązał zapachy doskonale, teraz jakość się popsuła, minus za tworzenie błota na dnie kuwety. Szkoda że firma poszła na ilość nie na jakość bo kiedyś byłam zadowolona i kot też , teraz odradzam

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Super Benek Lawendowy

Super Benek Lawendowy

Żwirek zbrylający, bentonitowy, gruboziarnisty o zapachu lawendy. Pochłania wilgoć, ma przyjemny, odprężający zapach.