Super Benek Crystal Compact Gwiezdny Pył Zobacz większe

Super Benek Crystal Compact Gwiezdny Pył ( Żwirek dla kota )

Drobnoziarnisty, silikonowy żwirek dla kotów.

czytaj cały opis

42,52 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Żwirek drobnoziarnisty dla kotaOpis produktu

Drobnoziarnisty żwirek silikonowy. Bardzo wydajny dzięki zwiększonej powierzchni pochłaniania oraz porowatości granulek. Natychmiast pochłania mocz i nieprzyjemne zapachy. Podczas pochłaniania wilgoci staje się najpierw matowy, potem żółty co pozwala na łatwe kontrolowanie zużycia żwirku.

Zobacz także: Super Benek Crystal

Główne cechy


Producent Super Benek
jakość premium
rekomendacje polecany przez zwierzakowo, bestseller
rodzaj żwirku dla kota silikonowy, drobnoziarnisty, niezbrylający
kuwety i podściółki podściółka

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

nie mam opcji kot uwielbia

pozostaliśmy przy żwirkach silikonowych. każdy inny kończy się załatwianiem poza kuwetą. Ten mój kot uwielbia, nie brudzi poza i starcza na długo. Jedynym minusem jest fakt, że jego pyłek jest też poza kuwetą i trzeba częściej zamiatać. Ale to nie kota problem, od tego ma ludzi :)

Oceniający:
Oceń 

Ja jestem skazana na ten żwirek ponieważ każda próba zmiany kończy się załatwianiem wszystkich kocich spraw poza kuwetą. Ale w zasadzie podzielam pogląd moich kotów i jestem zadowolona z wszystkiego oprócz ceny

Oceniający:
Oceń 

Żwirek byłby super gdyby nie jego upiorny różowy kolor, który pod wpływem moczu zmienia się na czerwony. W przypadku mojego kocura mającego problemy ze struwidami jest dla mnie nie do przyjęcia. Na białym, gruboziarnistym natychmiast dostrzegam zmianę barwy moczu i mogę szybko zareagować. Kupowałabym go gdyby był biały bo jest przyjaźniejszy dla łapek moich kotów i chyba ekonomiczniejszy.

Oceniający:
Oceń 

Przetestowałam żwirek silikonowy gruboziarnisty Tigerino, niezbrylajacy się drewniany Cat's Best Eco oraz Super Benek Compact Gwiezdny Pył. W sumie każdy żwirek wędruje po domu mimo dywanika.Pierwszy był w porządku, dość wydajny i wygodny w użyciu, drugi - bardzo się roznosił, trudniej było usuwać nieczystości, nie mogłam się doczekać kiedy się skończy, trzeci - pod każdym względem najlepszy!

Oceniający:
Oceń 

Popieram w pełni opinię Zmora. Mam takie same zdanie a dywanik idealnie zatrzymuje żwirek przed roznoszeniem dalej. Najlepszy jakiego używałem do tej pory a mam koty domowe od 17 lat.

Oceniający:
Oceń 

Po wielu testach żwirkowatych, moje poszukiwania zakończyły się właśnie na tym żwirku. Po pierwsze jest mięciutki i drobny, więc moja duża Kicia wygodnie może w nim kopać. Po drugie jest bardzo wydajny, ja dość często zmieniam piasek, a opakowanie przy dwóch kotach i tak starcza na miesiąc. Po trzecie bardzo dobrze zatrzymuje zapachy. Rozsypuje się po okolicy tak jak każdy żwirek, ale wystarczy podłożyć pod kuwetę dywanik łazienkowy i cały żwir z łapek na nim zostaje. Ja mogę śmiało polecić ten produkt.

Oceniający:
Oceń 

Niestety ja nie jestem zadowolona.. Do zakupu skłoniły mnie pozytywne opinie, które tu zobaczyłam, lecz powrócę do żwirku gruboziatnistego. 1/5 żwirku zawsze była poza kuwetą (w przypadku gruboz. tak się nie działo), a jedyne moje skojarzenie z tym żwirkiem to to, że z każdym wejściem do toalety 'coś' nieprzyjemnie trzeszczało mi pod kapciami, zaś gdy wchodziłam boso, czułam się jak na plaży.. Szkoda

Oceniający:
Oceń 

mam dwa koty: jeden to sierściuch a drugi futrzak. Jedno opakowanie rozsypuje do dwóch kuwet, spokojnie wystarcza na 20 dni. Koty są bardzo zadowolone, z niechęcią patrzą na żwirek gruboziarnisty. Ten żwirek jest rewelacyjny pod względem wygody czyszczenia kuwety, otoczenia wokół kuwet, szybkości zasypywania, pochłaniania wilgoci i zapachów, wygląda tez bardzo estetycznie - nawet p kilku dniach używania. Nie zamienię go na żaden inny.

Oceniający:
Oceń 

Jestem zadowolona. Po doświadczeniach z Benkiem silikonowym gruboziarnistym i żwirkiem sepiolitowym uważam że jest najwygodniejszy w użyciu, dobrze pochłania zapachy, kot nie wynosi go poza kuwetę. Oczywiście nie wystarcza na 60dni jak jest napisane na opakowaniu, ale z czystym sumieniem można polecić ten produkt.

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Super Benek Crystal Compact Gwiezdny Pył

Super Benek Crystal Compact Gwiezdny Pył

Drobnoziarnisty, silikonowy żwirek dla kotów.