Super Benek Crystal Compact Gwiezdny Pył Zobacz większe

Super Benek Crystal Compact Gwiezdny Pył ( Żwirek dla kota )

Drobnoziarnisty, silikonowy żwirek dla kotów.

czytaj cały opis

38,65 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Drobnoziarnisty żwirek silikonowy. Bardzo wydajny dzięki zwiększonej powierzchni pochłaniania oraz porowatości granulek. Natychmiast pochłania mocz i nieprzyjemne zapachy. Podczas pochłaniania wilgoci staje się najpierw matowy, potem żółty co pozwala na łatwe kontrolowanie zużycia żwirku.

Zobacz także: Super Benek Crystal

Główne cechy


Producent Super Benek
jakość premium
rekomendacje bestseller, polecany przez zwierzakowo
rodzaj żwirku dla kota silikonowy, drobnoziarnisty, niezbrylający
kuwety i podściółki podściółka

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

nie mam opcji kot uwielbia

pozostaliśmy przy żwirkach silikonowych. każdy inny kończy się załatwianiem poza kuwetą. Ten mój kot uwielbia, nie brudzi poza i starcza na długo. Jedynym minusem jest fakt, że jego pyłek jest też poza kuwetą i trzeba częściej zamiatać. Ale to nie kota problem, od tego ma ludzi :)

Oceniający:
Oceń 

Ja jestem skazana na ten żwirek ponieważ każda próba zmiany kończy się załatwianiem wszystkich kocich spraw poza kuwetą. Ale w zasadzie podzielam pogląd moich kotów i jestem zadowolona z wszystkiego oprócz ceny

Oceniający:
Oceń 

Żwirek byłby super gdyby nie jego upiorny różowy kolor, który pod wpływem moczu zmienia się na czerwony. W przypadku mojego kocura mającego problemy ze struwidami jest dla mnie nie do przyjęcia. Na białym, gruboziarnistym natychmiast dostrzegam zmianę barwy moczu i mogę szybko zareagować. Kupowałabym go gdyby był biały bo jest przyjaźniejszy dla łapek moich kotów i chyba ekonomiczniejszy.

Oceniający:
Oceń 

Przetestowałam żwirek silikonowy gruboziarnisty Tigerino, niezbrylajacy się drewniany Cat's Best Eco oraz Super Benek Compact Gwiezdny Pył. W sumie każdy żwirek wędruje po domu mimo dywanika.Pierwszy był w porządku, dość wydajny i wygodny w użyciu, drugi - bardzo się roznosił, trudniej było usuwać nieczystości, nie mogłam się doczekać kiedy się skończy, trzeci - pod każdym względem najlepszy!

Oceniający:
Oceń 

Popieram w pełni opinię Zmora. Mam takie same zdanie a dywanik idealnie zatrzymuje żwirek przed roznoszeniem dalej. Najlepszy jakiego używałem do tej pory a mam koty domowe od 17 lat.

Oceniający:
Oceń 

Po wielu testach żwirkowatych, moje poszukiwania zakończyły się właśnie na tym żwirku. Po pierwsze jest mięciutki i drobny, więc moja duża Kicia wygodnie może w nim kopać. Po drugie jest bardzo wydajny, ja dość często zmieniam piasek, a opakowanie przy dwóch kotach i tak starcza na miesiąc. Po trzecie bardzo dobrze zatrzymuje zapachy. Rozsypuje się po okolicy tak jak każdy żwirek, ale wystarczy podłożyć pod kuwetę dywanik łazienkowy i cały żwir z łapek na nim zostaje. Ja mogę śmiało polecić ten produkt.

Oceniający:
Oceń 

Niestety ja nie jestem zadowolona.. Do zakupu skłoniły mnie pozytywne opinie, które tu zobaczyłam, lecz powrócę do żwirku gruboziatnistego. 1/5 żwirku zawsze była poza kuwetą (w przypadku gruboz. tak się nie działo), a jedyne moje skojarzenie z tym żwirkiem to to, że z każdym wejściem do toalety 'coś' nieprzyjemnie trzeszczało mi pod kapciami, zaś gdy wchodziłam boso, czułam się jak na plaży.. Szkoda

Oceniający:
Oceń 

mam dwa koty: jeden to sierściuch a drugi futrzak. Jedno opakowanie rozsypuje do dwóch kuwet, spokojnie wystarcza na 20 dni. Koty są bardzo zadowolone, z niechęcią patrzą na żwirek gruboziarnisty. Ten żwirek jest rewelacyjny pod względem wygody czyszczenia kuwety, otoczenia wokół kuwet, szybkości zasypywania, pochłaniania wilgoci i zapachów, wygląda tez bardzo estetycznie - nawet p kilku dniach używania. Nie zamienię go na żaden inny.

Oceniający:
Oceń 

Jestem zadowolona. Po doświadczeniach z Benkiem silikonowym gruboziarnistym i żwirkiem sepiolitowym uważam że jest najwygodniejszy w użyciu, dobrze pochłania zapachy, kot nie wynosi go poza kuwetę. Oczywiście nie wystarcza na 60dni jak jest napisane na opakowaniu, ale z czystym sumieniem można polecić ten produkt.

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Super Benek Crystal Compact Gwiezdny Pył

Super Benek Crystal Compact Gwiezdny Pył

Drobnoziarnisty, silikonowy żwirek dla kotów.