Promocja! Royal Canin Renal  Feline saszetka Zobacz większe

Royal Canin Renal Feline saszetka ( Karmy weterynaryjne dla kota )

Smakowite kawałeczki w sosie przeznaczone dla kotów z przewlekłą niewydolnością nerek.

czytaj cały opis

6,06 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Karma renal dla kotaOpis produktu

Przeznaczenie: koty chore na przewlekłą niewydolność nerek i schorzeniami tego narządu.

Smakowite kawałeczki w sosie.

Wskazaniami do stosowania karmy są przewlekła niewydolność nerek,  zapobieganie powstawaniu szczawianów wapnia u kotów z niewydolnością nerek, ale również encefalopatia wątrobowa. Dodatkowo Renal może być stosowany dla zapobiegania wytrącaniu się kryształów i kamieni, które potrzebują kwaśnego środowiska.

Przeciwwskazania:

- ciąża i laktacja

- okres wzrostu.

Royal Canin Renal jest karmą zaprojektowaną dla kotów z przewlekłą niewydolnością nerek. Pokarm ma bardzo niski, kontrolowany poziom fosforu, a dzięki specjalnie dobranym składnikom dba o przewód pokarmowy, który jest u kotów z tym schorzeniem narażony na powstawanie owrzodzeń. Poziom białka w karmie jest obniżony, co odciąża nerki. Karmę cechuje wysoka smakowitość, tak by zachęcała tracące apetyt koty do jedzenia.

Royal Canin Renal może być stosowany także w przypadku kotów z innymi chorobami. Dzięki niskiej zawartości białka, mogą jego jeść koty z encefalopatią wątrobową. Dieta jest też polecana przy zapobieganiu kryształom i kamieniom moczowym, które potrzebują kwaśnego środowiska do wytrącania.

Dieta może być stosowana przez całe życie chorego zwierzęcia. Przed zastosowaniem karmy oraz w trakcie jej podawania należy wykonać badanie nerek oraz skonsultować się z lekarzem weterynarii.

Skład

Kawałki w sosie z kurczakiem

mięso z kurczaka, wątróbka z kurczaka, wątróbka wieprzowa, mączka kukurydziana, olej słonecznikowy, proszek jajeczny, olej rybny, wieprzowina, włókno, tauryna, fruktooligosacharydy, DL-metionina, olej słonecznikowy, witaminy i mikroelementy

Kawałki w sosie z tuńczykiem

mięso wieprzowe i drobiowe, mączka kukurydziana, tuńczyk, olej słonecznikowy, włókno, minerały, tauryna, fruktooligosacharydy, luteina,witaminy

Kawałki w sosie z wołowiną

mięso wieprzowe i drobiowe, wołowina, mączka kukurydziana, olej rybny, włókno, olej słonecznikowy, minerały, tauryna, fruktooligosacharydy, luteina,witaminy

Analiza składu

Analiza podaje zawartość składników na 100g suchej masy produktu.

Kawałki w sosie z kurczakiem

białko 32%; tłuszcz 38%; fosfor 0,3%; sód 0,5%; potas 1,2%

Kawałki w sosie z tuńczykiem

białko 32%; tłuszcz 28%; fosfor 0,4%; sód 0,4%; potas 0,9%

Kawałki w sosie z wołowiną

białko 32%; tłuszcz 27%; fosfor 0,5%; sód 0,5%; potas 1%

Główne cechy


Producent Royal Canin
promocja korzystny pakiet, w promocji
jakość premium
rekomendacje bestseller
rodzaj schorzenia niewydolność nerek
rodzaj karmy weterynaryjnej karma mokra

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Od 06.11.2015 kot o imieniu Misiu mający 18i pół lat ma stwierdzoną niewydolność nerek i je saszetki z Renala z wołowina i kurczakiem i bardzo mu smakują.Lekarz nie kazał podawać mu ryby więc tuńczyk odpada.Cieszę się ze mu smakuje.

Oceniający:
Oceń 

U mojego 16-letniego kotka kilka dni temu zdiagnozowano chorobę nerek. Całe szczęście, że karmy RCR bardzo mu smakują, szkoda, że tylko w trzech smakach. Całe szczęście ta choroba u niego póki co nie objawia się utratą apetytu. Mój kociaczek zdecydowanie preferuje tuńczyka.

Oceniający:
Oceń 

Po długiej walce z nerkowym kotem RC z tuńczykiem okazał się jedynym zjadanym mokrym pokarmem. Niestety ogólnie karmy nerkowe nie są zbyt chętnie jadane przez koty. Jesśli macie problem z nerkowym niejadkiem, warto spróbować RC z tuńczykiem.

Oceniający:
Oceń 

Moja dziewięcioletnia kotka nigdy nie chciała jeść innego pokarmu niż kitekat w saszetkach.Od czasu, gdy pani weterynarz zaproponowała Royal Canin Renal, nie ma żadnego problemu, zjada z apetytem wszystko, co ma w miseczce.

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Royal Canin Renal  Feline saszetka

Royal Canin Renal Feline saszetka

Smakowite kawałeczki w sosie przeznaczone dla kotów z przewlekłą niewydolnością nerek.