Royal Canin Rehydration Support proszek Zobacz większe

Royal Canin Rehydration Support proszek ( Karmy weterynaryjne dla kota )

Proszek stosowany u psów oraz kotów w przypadku odwodnienia. Uzupełnia elektrolity i minerały, dzięki czemu pupilowi łatwiej będzie wrócić do dawnej formy.

czytaj cały opis

Ocena: 

87,14 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Kiedy u naszego czworonoga zauważymy problem odwodnienia powinniśmy jak najszybciej udać się do weterynarza, który zdiagnozuje jednoznacznie dolegliwość i dobierze odpowiedni pokarm. Kłopoty z odwodnieniem mogą pojawić się przy ostrych biegunkach, wymiotach bądź w okresie pooperacyjnym. Zalecanym posiłkiem w tym okresie jest dieta Royal Canin Rehydration Support.

Karma występuje w postaci 29g saszetek, do których dolewa się 500 ml wody i rozrabia, aż do momentu całkowitego rozpuszczenia się proszku. Royal Canin Rehydration Support pomoże organizmowi uzupełnić brakujące płyny oraz elektrolity. Optymalny poziom sodu oraz chloru pokryje niedobory tych minerałów. Dieta ta dzięki doustnemu zastosowaniu jest korzystniejsza dla organizmu zwierzaka niż dożylna terapia nawadniająca. Na jej stronę z pewnością przemawia: proste podawanie, niższy koszt, mniejsza konieczność nadzoru zwierzaka oraz mniejsza inwazyjność.

Najlepszym sposobem walki z odwodnieniem będzie podawanie Royal Canin Rehydration Support. Dostarczy ona do organizmu brakujące ilości wody oraz minerałów. Dzięki niej pupil szybciej stanie na nogi i będzie mógł cieszyć się zdrowiem.

Skład

Węglowodany (maltodekstryna 86%), sole mineralne, glicyna.

Główne cechy


Producent Royal Canin
promocja korzystny pakiet
jakość premium
rodzaj schorzenia rekonwalescencja
rodzaj karmy weterynaryjnej karma mokra

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Royal Canin Rehydration Support proszek

Royal Canin Rehydration Support proszek

Proszek stosowany u psów oraz kotów w przypadku odwodnienia. Uzupełnia elektrolity i minerały, dzięki czemu pupilowi łatwiej będzie wrócić do dawnej formy.

Produkty powiązane