Royal Canin Gastro Intestinal Canine puszka Zobacz większe

Royal Canin Gastro Intestinal Canine puszka ( Karmy weterynaryjne dla psa )

Pasztecik stosowany przy zaburzeniach żołądkowo-jelitowych u psów dorosłych. Będzie stanowił doskonałe uzupełnienie diety opartej na karmie suchej. Wyróżnia go wyjątkowo pyszny smak oraz bogactwo substancji odżywczych.

czytaj cały opis

17,20 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Karmy weterynaryjne dla psaOpis produktu

Kiedy nasz pies niechętnie je podawany przez nas pokarm i pojawiają się u niego takie niepokojące objawy jak np. biegunka, konieczna staje się zmiana diety oraz konsultacja z weterynarzem. Pomoże nam to wówczas ustalić, co dolega naszemu pupilowi i obrać właściwą drogę w żywieniu. Jeżeli potwierdzą się u niego zaburzenia przewodu pokarmowego konieczne stanie się podawanie odpowiedniej diety weterynaryjnej. Popularną propozycją będzie tutaj firma Royal Canin oferująca szeroką gamę karm leczniczych. Jedną z nich jest Royal Canin Gastro Intestinal. Jest to smakowity pasztecik, zamknięty w wygodnej 400g puszce. Będzie stanowił on doskonałe urozmaicenie posiłków opierających się na suchych karmach.

U psów z dolegliwościami układu pokarmowego powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na to, by posiłek nie obciążał dodatkowo pracy tego układu. Mając to na uwadze w karmie użyto wyłącznie składników odznaczających się wysoką przyswajalnością. Pozwala to przywrócić równowagę i prawidłowe funkcjonowanie układowi trawiennemu. Wysoki poziom koncentracji energii posiłku pozwala z kolei na zaspokojenie całkowitego zapotrzebowania organizmu na substancje pokarmowe, przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości zjadanych porcji. Dzięki temu możliwe staje się odciążenie przewodu pokarmowego i szybsze przywrócenie jego prawidłowego funkcjonowania. Na proces trawienia i przemianę materii pozytywnie wpłyną także kwasy tłuszczowe EPA i DHA.

Posiłek wzbogacony został opatentowanym kompleksem współdziałających przeciwutleniaczy, który pomaga łagodzić objawy stresu oksydacyjnego, jak również chroni organizm przez szkodliwym działaniem wolnych rodników. Royal Canin Gastro Intestinal pozwala cieszyć się pysznym smakiem pasztetu, który uzupełni podawanie suchej karmy. Dzięki swojej lekkostrawności przywraca równowagę układowi trawiennemu i pozwala cieszyć się psu smakiem jedzenia każdego dnia.

Skład

Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, ryby i produkty pochodzenia rybnego, zboża, produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, minerały, drożdże.

Główne cechy


Producent Royal Canin
promocja korzystny pakiet
jakość premium
rekomendacje polecany przez zwierzakowo , bestseller
rodzaj schorzenia przewód pokarmowy
rodzaj karmy weterynaryjnej karma mokra

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

posiadam psa Golden Retriwer karmę stosujemy już od dwóch lat pies bardzo chętnie zjada i nie mamy problemów trawiennych stosujemy również karmę Low Fat

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Royal Canin Gastro Intestinal Canine puszka

Royal Canin Gastro Intestinal Canine puszka

Pasztecik stosowany przy zaburzeniach żołądkowo-jelitowych u psów dorosłych. Będzie stanowił doskonałe uzupełnienie diety opartej na karmie suchej. Wyróżnia go wyjątkowo pyszny smak oraz bogactwo substancji odżywczych.