Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat Canine Zobacz większe

Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat Canine ( Karmy weterynaryjne dla psa )

Niskokaloryczna dieta weterynaryjna przeznaczona dla psów mających problemy z trawieniem oraz z trzustką. Stanowić będzie lekkostrawny posiłek, który dostarczy wszystkich wartościowych składników odżywczych.

czytaj cały opis

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Przeznaczenie: psy mające problemy z przewodem pokarmowym, zaburzenia żołądkowo-jelitowe u psów, ostre zapalenie trzustki

W przypadku psów z problemami układu pokarmowego bardzo ważne jest dobranie odpowiedniej diety. Wszelkie takie dolegliwości powinny być jak najszybciej diagnozowane oraz leczone za pomocą środków farmakologicznych, ale jednocześnie nie można zapominać o tym, że dobrze dobrana dieta wspomaga i łagodzi nieprzyjemne dla psa objawy. Karmą przygotowaną specjalnie dla psów z problemami przyswajania pokarmu jest dieta Royal Canin Digestive Low Fat lub karma Royal Canin Intestinal.

Dieta weterynaryjna Royal Canin Digestive Low Fat jest zalecana do stosowania w przypadku niewydolności i zapalenia trzustki, przerostu flory bakteryjnej jelit czy żołądka, hyperlipidemii oraz biegunki, a także zaburzeń żołądkowo-jelitowych wynikających z innych schorzeń. Karma powinna być stosowana po konsultacji z lekarzem weterynarii oraz wykonaniu odpowiedniego zestawu badań.

Najważniejszą zaletą pokarmu Royal Canin Digestive Low Fat jest niski poziom tłuszczu, który usprawnia przede wszystkim proces trawienia, zapobiegając odkładaniu się karmy w przewodzie pokarmowym. Jest to szczególnie ważne u psów ze stwierdzoną hyperlipidemią oraz ostrym zapaleniem trzustki. Wysoka strawność karmy zapewniona zostaje dzięki wykorzystaniu białek L.I.P., prebiotyków (fruktooligosaharydów i mannooligosacharydów), pulpy buraczanej, ryżu i oleju rybnego. Proces przyswajania pokarmu zostanie usprawniony za sprawą optymalnej dawki włókna rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego. Jego obecność pozwala także na ograniczenie fermentacji bakteryjnej w okrężnicy i poprawę konsystencji kału.

Karmę wzbogacono również w kompleks współdziałających przeciwutleniaczy. Wpłynie on na osłabienie objawów stresu oksydacyjnego oraz neutralizowanie wolnych rodników. Karma Royal Canin Digestive Low Fat jest optymalnym pokarmem dla psów z problemami trawiennymi, doskonale odpowiada ich zapotrzebowaniu energetycznemu, a jednocześnie, dzięki zawartości wysoko strawnych węglowodanów proces trawienia zostaje poprawiony.

Główne cechy


Producent Royal Canin
rodzaj schorzenia przewód pokarmowy
rodzaj karmy weterynaryjnej karma sucha

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

mój pies na tej karmie tez ladniej trawi. jak tylko dostanie cos innego to jest pogorszenie.balam się ze nie będzie chciał jesc karmy bo cale zycie jadl ryz z kurczakiem ale wcina ja chętnie.polecam

Oceniający:
Oceń 

Mój pies z chorą trzustką toleruje w zasadzie wyłącznie tę karmę i karmę Hills. Smak pewnie nie jest idealny, bo próbuje podjadać z miski mojego drugiego, zdrowego psa, ale dzięki zmianie karmy Sara żyje (było już bardzo źle)

Oceniający:
Oceń 

Moj pies owczarek niemiecki ma niewydolność trzustki ale dzięki karmie jest radosny, zachowuje się cały czas jak szczeniak, ciągle chce się bawić. Polecam

Oceniający:
Oceń 

ON z niewydolną trzustką tylko tę karmę toleruje. Karmę wcina aż mu się uszy trzęsą. Niestety jest nadal bardzo chudy no ale żyje.

Oceniający:
Oceń 

powyzszy komentarz mial byc jako bardzo dobry pomylilam sie przepraszam

Oceniający:
Oceń 

pies byl w stanie krytycznym,po kuracji parma royal biega i jest w pelni sil

Oceniający:
Oceń 

Super karma.Droga ale warto dać te pieniądze jeśli kochasz swojego psa.Złoty medal dla karmy.

Oceniający:
Oceń 

na temat tego produktu mogla bym pisac bardzo wiele pozytywnych slow ale mysle ze naj wazniejsze jest to ze moj piesek poczul sie lepiej cukier we krwi sie uregulowal bez zadnych lekow wniki krwi i kalu sa nie porownywalne zlot medal dla tej karmy i royala szkodab tylko ze jest nie dostepna pozdrawiam

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat Canine

Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat Canine

Niskokaloryczna dieta weterynaryjna przeznaczona dla psów mających problemy z trawieniem oraz z trzustką. Stanowić będzie lekkostrawny posiłek, który dostarczy wszystkich wartościowych składników odżywczych.