Royal Canin Boxer Puppy karma sucha dla szczeniąt rasy bokser Zobacz większe

Royal Canin Boxer Puppy karma sucha dla szczeniąt rasy bokser ( Karma dla psa )

Pełnoporcjowa, zbilansowana karma sucha dla szczeniąt do 15 miesiąca, rasy boxer. Specjalnie opracowane krokiety nie tylko dobrze smakują, ale również ułatwiają chwytanie i zachęcają do żucia.

czytaj cały opis

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Przeznaczenie: szczenięta rasy bokser; poniżej 15 miesiąca życia

Aby odpowiednio dbać o swojego psa, szczególnie w wieku szczenięcym, należy zapewniać mu dobrą karmę, dzięki której nasz pupil będzie się rozwijał zdrowo i prawidłowo. Takim właśnie pożywieniem, dostosowanym do konkretniej rasy oraz wieku psa, jest Royal Canin Boxer Junior 30.

Firma Royal Canin, w trosce o poszczególne rasy, stworzyła linię karm dla psów „breed”, odpowiednich dla różnych ras – dzięki temu, każda karma opracowana jest z myślą o konkretnej rasie i najlepiej dostosowana do jej potrzeb. Royal Canin Boxer Junior 30 jest przeznaczona dla szczeniąt, a jako kontynuację żywienia dla psów dorosłych, producent przewidział pokarm Royal Canin Boxer 26.

Royal Canin Boxer Junior 30 to wysokiej klasy karma dla psów stworzona z myślą o szczeniakach rasy bokser, należy ją podawać do ukończenia przez nie 15. miesiąca życia. Skład pokarmu jest tak wyprofilowany, aby wspierać organizm psa w szczenięcym stadium rozwoju. Zbilansowana zawartość białka i kwasów tłuszczowych omega 3 wpływa pozytywnie na rozwój mięśni, bardzo ważnych przy charakterystycznej budowie szkieletu boksera. Składnikami, które również uczestniczą w zapewnieniu zrównoważonego rozwoju masy mięśniowej są: L-karnityna, chondroityna oraz glukozamina. Dodatkowo karma Royal Canin Boxer Junior 30 zawiera odpowiednią ilość prebiotyków, rozwijających dobrą florę bakteryjną jelit psa, chroniących przez infekcjami i wzmacniających ogólną odporność. Pozwoli to organizmowi psiaka skutecznie bronić się przed chorobami, na które jest on szczególnie narażony w początkowym okresie życia.

Specyficzna, stworzona z myślą o brachycefalicznej budowie czaszki, forma krokiecika ułatwia szczeniakowi boksera chwytanie pożywienia oraz zachęca go do żucia. Dzięki niemu nie musimy obawiać się, że szczeniak niechętnie zje tą propozycję.

Pokarm Royal Canin Boxer Junior 30 polecany jest przez hodowców rasy, jako karma zaspokajająca zapotrzebowanie żywieniowe rosnącego organizmu. Pies dzięki niej może prawidłowo się rozwijać i ma każdego dnia mnóstwo energii i chęci do zabawy, której pozazdrości mu nie jeden szczeniak.

Główne cechy


Producent Royal Canin
promocja korzystny pakiet
wiek psa dla szczeniąt
jakość korzystny
rodzaj karmy dla psa dla rasowych

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Po 4 próbach w końcu karma którą pies je bez oporów.

Oceniający:
Oceń 

rewelacja!!

Oceniający:
Oceń 

ja również nie ma zastrzeżeń, nabyłem karmę w drugim miesiącu rozwoju psa - w zasadzie zjada ją codziennie! Sierść jest faktycznie śliczna i lśniąca. POLECAM!!! p.s. cena to jedyny minus...

Oceniający:
Oceń 

Produkt został mi polecony przez hodowców bokserów, od których kupiłem psa.Okazało się, że karma jest warta swojej ceny. Jest to jedyny pokarm, który pies dostaje i o dziwo nie grymasi, więc chyba mu smakuje. Pies nie ma absolutnie żadnych problemów z żołądkiem i stawami, ani przykrego zapachu z pyska, rośnie i nabiera masy jak na przysłowiowych drożdżach. Sierść aż błyszczy. Jeżeli zależy Wam na zdrowiu swojego pupila to polecam tą karme gorąco!

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Royal Canin Boxer Puppy karma sucha dla szczeniąt rasy bokser

Royal Canin Boxer Puppy karma sucha dla szczeniąt rasy bokser

Pełnoporcjowa, zbilansowana karma sucha dla szczeniąt do 15 miesiąca, rasy boxer. Specjalnie opracowane krokiety nie tylko dobrze smakują, ale również ułatwiają chwytanie i zachęcają do żucia.