Purina ProPlan Dental Probar Zobacz większe

Purina ProPlan Dental Probar ( Przysmaki dla psa )

Smakowity przysmak dla Twojego pupila. Pięć odpowiednio opracowanych paluszków zadba o właściwą higienę jamy ustnej oraz pomoże zachować mocne i zdrowe zęby.

czytaj cały opis

9,89 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Każdy właściciel z pewnością lubi rozpieszczać swojego pupila na różne sposoby. Najczęściej sięgamy wtedy po różnego rodzaju przysmaki. Warto wówczas wybrać taki, który będzie zarówno zdrowy jak i smaczny. Te dwa elementy łączą się w przysmak Purina ProPlan Dental Probar.

Smakołyk występuje pod postacią pięciu smakowitych paluszków, które pomagają redukować płytkę nazębną i chronią dziąsła. Wykazano, że ich regularne żucie ograniczy powstawanie płytki nazębnej nawet o 43%. Ochrona dziąseł jest natomiast możliwa dzięki sprężystej strukturze paluszków oraz kojących właściwości goździków, będących jednym ze składników. Przekąskę wzbogacono dodatkiem ryżu, który stanowi główne źródło węglowodanów. Jego rolą jest ułatwianie procesu trawienia, co wspomaga prawidłową pracę układu pokarmowego. Odnajdziemy tutaj także wapń i fosfor, pomagające zachować mocne zęby i kości.

Purina ProPlan Dental Probar to nie tylko pyszny smak, ale również troska o zdrowie naszego pupila. Podając ją każdego dnia zapewni zdrowe i mocne zęby oraz prawidłową higienę jamy ustnej. Każdy pies z pewnością polubi te pyszne paluszki i będzie domagał się ich każdego dnia.

Skład

Ryż (min. 40%), składniki mineralne, odwodnione białko drobiowe, pszenica, tłuszcz zwierzęcy, digest, goździki w proszku (0,2%).

Główne cechy


Producent Purina ProPlan
jakość korzystny
rodzaj przysmaku dla psa na zęby
forma przysmaków gryzaki naturalne

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

polecam

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Purina ProPlan Dental Probar

Purina ProPlan Dental Probar

Smakowity przysmak dla Twojego pupila. Pięć odpowiednio opracowanych paluszków zadba o właściwą higienę jamy ustnej oraz pomoże zachować mocne i zdrowe zęby.