Purina Cat Chow Adult with Duck Zobacz większe

Purina Cat Chow Adult with Duck ( Karma dla kota sucha )

Karma dla kotów dorosłych z kaczą

czytaj cały opis

Ocena: 

149,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Karma bogata w mięso kaczki, ze źródłami wysokiej jakości białka w każdej porcji, aby pomóc utrzymać właściwą masę ciała. Szczególna kompozycja naturalnych składników, starannie dobranych ziół i warzyw (pietruszka, szpinak, marchewka, cykoria).

Skład: zboża (44% pełnoziarniste*), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (20%**) roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego (2.7% suszona pulpa buraczana, 0.07% suszona pietruszka - odpowiednik 0.4% pietruszki*), warzywa* (2% suszony korzeń cykorii, 0.07% suszona marchew - odpowiednik 0.4% marchwi, 0.07%, suszony szpinak - odpowiednik 0.4% szpinaku), składniki mineralne, drożdże* (0.3%)

Analiza składu: Białko: 32.0%, Oleje i tłuszcze surowe: 11.0%, Popiół surowy: 7.5%, Włókno surowe: 2.5%

Skład karmy Purina Cat Chow Adult with Duck

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

zboża (pełnoziarniste)(44.00%), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego(20.00%), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze, suszona pulpa buraczana(2.70%), organiczna suszona pietruszka(0.07%), pietruszka(0.40%), suszony korzeń cykorii(2.00%), suszona marchew(0.07%), marchew(0.40%), suszony szpinak(0.07%), szpinak(0.40%), składniki mineralne, drożdże(0.30%).

Opis składu karmy

Pierwszy składniki karmy Purina Cat Chow Adult with Duck to zboża (pełnoziarniste). Zboża nie są wypełniaczem, który powinien znajdować się w karmie dla kota - większość z nich zapewnia zbyt wiele węglowodanów, zaś białka roślinne są przez te zwierzęta w ogóle nie trawione. Dodatkowo, nie jest powiedziane, jakie rodzaje zbóż oraz w jakich proporcjach mają udział w karmie.

mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego to druga składowa karmy Purina Cat Chow Adult with Duck. W takim składniku nie sposób stwierdzić, co jest dodane do karmy. Nie ma określenia, jaki gatunek mięsa jest źródłem białka ani jaka jest jego wartość procentowa w odniesieniu do całej karmy. Produkty pochodzenia zwierzęcego mogą być mało wartościowe w kociej diecie.

Jako trzeci składnik składu karmy producent podaje roślinne ekstrakty białkowe. Organizm koci przyswaja w pełni białka zwierzęce, dlatego białko roślinne jest dla niego z zasady mniej wartościowe. Takie ekstrakty roślinne mogą być ciężkostrawne, a podawane w karmie na dłuższą metę będą powodować skutki uboczne w kondycji kota. Składnik ten podnosi ilość białka w analizie.

oleje i tłuszcze to czwarta pozycja na liście składników karmy.. Oleje i tłuszcze to niezbędne składniki kociej diety. Stanowią doskonałe źródło energii i pozwalają utrzymać w formie cały organizm. Kwasy tłuszczowe nienasycone dodatkowo dbają o kocią wątrobę, sierść i skórę. Jedynym minusem jest brak uściślenia co do ich rodzaju.

W analizowanej karmie kolejna pozycja to suszona pulpa buraczana.

Kolejna, szósta pozycja to organiczna suszona pietruszka.

Karma Purina Cat Chow Adult with Duck na kolejnej pozycji ma pietruszka.

suszony korzeń cykorii to kolejna pozycja składu karmy Purina Cat Chow Adult with Duck. Suszony korzeń cykorii, dopóki pozostaje dodatkiem w kociej karmie, ma bardzo pozytywny wpływ na kudłatych podopiecznych. Zawiera naturalne prebiotyki, które chronią organizm przed infekcjami oraz dbają o florę bakteryjną jelit, wspomagając prawidłowe trawienie.

Analiza składu karmy Purina Cat Chow Adult with Duck

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko 32.00%
oleje i tłuszcze surowe 11.00%
popiół surowy 7.50%
włókno surowe 2.50%

Dodatki dietetyczne

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Purina Cat Chow Adult with Duck

Purina Cat Chow Adult with Duck

Karma dla kotów dorosłych z kaczą