Purina Cat Chow Adult Urinary Tract Health Zobacz większe

Purina Cat Chow Adult Urinary Tract Health ( Karma dla kota sucha )

Karma dla kotów dorosłych pomagająca zachować zdrowy układ moczowy.

czytaj cały opis

9,84 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Purina Cat ChowOpis produktu

Przeznaczenie: koty dorosłe powyżej 1 roku życia z tendencja do chorób ukladu moczowego.

Karma zapewnia optymalne pH i pomaga utrzymywać zdrowy układ moczowy. Purina Cat Chow Adult Urinary Tract Health to naturalne źródło białka. Karma zawiera także składniki obecne w naturze takie jak: pietruszka, która odświeża oddech, szpinak dostarczające żelazo, cykoria - naturalne źródło prebiotyków pozwalających na rozwój prawidłowej flory bakteryjnej, a także rozmaryn, który jako naturalne źródło antyoksydantów wzmacnia odporność kota.

Dla kotów dorosłych zobacz także: Purina Cat Chow Adult Hairball Control, Purina Cat Chow Adult Oral Health, Purina Cat Chow Adult with Chicken and Turkey, Purina Cat Chow Adult with Rabbit and Liver, Purina Cat Chow Adult with Tuna and Salmon

Główne cechy


Producent Purina
promocja korzystny pakiet
wiek kota dla dorosłych
jakość ekonomiczny
rekomendacje bestseller , polecany przez zwierzakowo
rodzaj karmy dla kota dla sterylizowanych , dla niewychodzących z domu

Skład karmy Purina Cat Chow Adult Urinary Tract Health

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

zboża, roślinne ekstrakty białkowe, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, oleje i tłuszcze, suszony korzeń cykorii(2.00%), marchew(1.30%), szpinak(1.30%), zielony groszek(1.30%), produkty pochodzenia roślinnego, suszona pulpa buraczana(2.70%), pietruszka(0.40%), drożdże, składniki mineralne.

Opis składu karmy

Początkowy składnik to zboża. Zboża nie są wypełniaczem, który powinien znajdować się w karmie dla kota - większość z nich zapewnia zbyt wiele węglowodanów, zaś białka roślinne są przez te zwierzęta w ogóle nie trawione. Dodatkowo, nie jest powiedziane, jakie rodzaje zbóż oraz w jakich proporcjach mają udział w karmie.

Karma Purina Cat Chow Adult Urinary Tract Health na drugim miejscu składu ma roślinne ekstrakty białkowe. Organizm koci przyswaja w pełni białka zwierzęce, dlatego białko roślinne jest dla niego z zasady mniej wartościowe. Takie ekstrakty roślinne mogą być ciężkostrawne, a podawane w karmie na dłuższą metę będą powodować skutki uboczne w kondycji kota. Składnik ten podnosi ilość białka w analizie.

W analizowanej karmie kolejna pozycja to mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego. W takim składniku nie sposób stwierdzić, co jest dodane do karmy. Nie ma określenia, jaki gatunek mięsa jest źródłem białka ani jaka jest jego wartość procentowa w odniesieniu do całej karmy. Produkty pochodzenia zwierzęcego mogą być mało wartościowe w kociej diecie.

Następna, czwarta składowa karmy to oleje i tłuszcze. Oleje i tłuszcze to niezbędne składniki kociej diety. Stanowią doskonałe źródło energii i pozwalają utrzymać w formie cały organizm. Kwasy tłuszczowe nienasycone dodatkowo dbają o kocią wątrobę, sierść i skórę. Jedynym minusem jest brak uściślenia co do ich rodzaju.

Karma Purina Cat Chow Adult Urinary Tract Health na kolejnej pozycji ma suszony korzeń cykorii. Suszony korzeń cykorii, dopóki pozostaje dodatkiem w kociej karmie, ma bardzo pozytywny wpływ na kudłatych podopiecznych. Zawiera naturalne prebiotyki, które chronią organizm przed infekcjami oraz dbają o florę bakteryjną jelit, wspomagając prawidłowe trawienie.

marchew to szósta składowa karmy Purina Cat Chow Adult Urinary Tract Health.

Kolejny składnik w tej karmie to szpinak.

Ósmy ingredient składu karmy to zielony groszek.

Analiza składu karmy Purina Cat Chow Adult Urinary Tract Health

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko 34.00%
oleje i tłuszcze surowe 12.00%
popiół surowy 7.00%
włókno surowe 2.00%

Dodatki dietetyczne

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

mh.. moja kotka karmiona normalnie RC nie chce jeść tej karmy :( więc nie wiem nawet czy jest skuteczna

Oceniający:
Oceń 

obecnie serwuję mojemu kocurkowi i jak na razie nic złego się nie dzieje,po wcześniejszych ciężkich operacjach i dużych problemach z wydalaniem moczu.- Bardzo dobre.

Oceniający:
Oceń 

porządna i wydajna karma, mój kot ją uwielbia:D polecam!

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Purina Cat Chow Adult Urinary Tract Health

Purina Cat Chow Adult Urinary Tract Health

Karma dla kotów dorosłych pomagająca zachować zdrowy układ moczowy.

Produkty powiązane