Purina Cat Chow Adult Hairball Control Zobacz większe

Purina Cat Chow Adult Hairball Control ( Karma dla kota sucha )

Karma dla kotów dorosłych przebywających w domu, pomaga usuwać kule włosowe.

czytaj cały opis

182,34 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Purina Cat ChowOpis produktu

Przeznaczenie: koty dorosłe powyżej 1 roku życia

Purina Cat Chow Adult Hairball Control zawiera nie tylko pełnowartościowe białko, ale także niektóre z najbardziej aktywnych składników obecnych w naturze, np. rozmaryn, pietruszkę, szpinak, marchewkę, olej rzepakowy i cykorię. Działają one jako naturalne antyoksydanty, zapewniając zdrowe trawienie, wzmacniając odporność organizmu i minimalizując nieprzyjemny zapach z kuwety. Podwyższony poziom naturalnego włókna ogranicza formowanie się kul włosowych. Przeznaczone głównie dla kotów przebywających w domu.

Dla kotów dorosych zobacz także: Purina Cat Chow Adult Oral Health, Purina Cat Chow Adult Oral Health, Purina Cat Chow Adult with Chicken and Turkey, Purina Cat Chow Adult with Rabbit and Liver, Purina Cat Chow Adult with Tuna and Salmon

Główne cechy


Producent Purina
promocja korzystny pakiet
wiek kota dla dorosłych
jakość ekonomiczny
rekomendacje polecany przez zwierzakowo , bestseller
rodzaj karmy dla kota dla niewychodzących z domu , przeciw kulom włosowym

Skład karmy Purina Cat Chow Hairball Control

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

roślinne ekstrakty białkowe, zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego, suszona pulpa buraczana(2.70%), pietruszka(0.40%), suszony korzeń cykorii(2.00%), marchew(1.30%), zielony groszek(1.30%), ryby i produkty rybne, drożdże, składniki mineralne.

Opis składu karmy

Pierwszy składniki karmy Purina Cat Chow Hairball Control to roślinne ekstrakty białkowe. Organizm koci przyswaja w pełni białka zwierzęce, dlatego białko roślinne jest dla niego z zasady mniej wartościowe. Takie ekstrakty roślinne mogą być ciężkostrawne, a podawane w karmie na dłuższą metę będą powodować skutki uboczne w kondycji kota. Składnik ten podnosi ilość białka w analizie.

Kolejny komponent składu Purina Cat Chow Hairball Control to zboża. Zboża nie są wypełniaczem, który powinien znajdować się w karmie dla kota - większość z nich zapewnia zbyt wiele węglowodanów, zaś białka roślinne są przez te zwierzęta w ogóle nie trawione. Dodatkowo, nie jest powiedziane, jakie rodzaje zbóż oraz w jakich proporcjach mają udział w karmie.

Trzeci ingredient składu karmy to mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego. W takim składniku nie sposób stwierdzić, co jest dodane do karmy. Nie ma określenia, jaki gatunek mięsa jest źródłem białka ani jaka jest jego wartość procentowa w odniesieniu do całej karmy. Produkty pochodzenia zwierzęcego mogą być mało wartościowe w kociej diecie.

oleje i tłuszcze to czwarta pozycja na liście składników karmy.. Oleje i tłuszcze to niezbędne składniki kociej diety. Stanowią doskonałe źródło energii i pozwalają utrzymać w formie cały organizm. Kwasy tłuszczowe nienasycone dodatkowo dbają o kocią wątrobę, sierść i skórę. Jedynym minusem jest brak uściślenia co do ich rodzaju.

Kolejna, piąta pozycja to produkty pochodzenia roślinnego.

Kolejna, szósta składowa karmy to suszona pulpa buraczana.

W analizowanej karmie kolejna pozycja to pietruszka.

Następna, ósma składowa karmy to suszony korzeń cykorii. Suszony korzeń cykorii, dopóki pozostaje dodatkiem w kociej karmie, ma bardzo pozytywny wpływ na kudłatych podopiecznych. Zawiera naturalne prebiotyki, które chronią organizm przed infekcjami oraz dbają o florę bakteryjną jelit, wspomagając prawidłowe trawienie.

Analiza składu karmy Purina Cat Chow Hairball Control

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko 34.00%
oleje i tłuszcze surowe 12.00%
popiół surowy 7.50%
włókno surowe 5.00%

Dodatki dietetyczne

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Karma świetna na odkłaczanie. Moje koty bardzo gubią podszerstek i muszą regularnie dostawać coś na kłaki. Stosuję Purinę na przemian z RC Intense Hairball i jestem bardzo zadowolona z efektów. POLECAM!

Oceniający:
Oceń 

Moja kicia bardzo go lubi!

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Purina Cat Chow Adult Hairball Control

Purina Cat Chow Adult Hairball Control

Karma dla kotów dorosłych przebywających w domu, pomaga usuwać kule włosowe.