Purina Cat Chow 3w1 Zobacz większe

Purina Cat Chow 3w1 ( Karma dla kota sucha )

Unikalna formuła o potrójnych korzyściach. Pomaga kontrolować formowanie się kul włosowych, ogranicza odkładanie się kamienia nazębnego i wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego.

czytaj cały opis

Ocena: 

9,84 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Purina Cat Chow 3w1 to nowoczesna karma o unikalnej formule i smaku pysznego indyka. W pełni zbilansowany pokarm łączący 3 korzyści w jednym produkcie. Pozwala zapobiegać trzem najczęściej występującym u kotów dolegliwościom: chorobom układu moczowego, odkładaniu się kamienia nazębnego i formowaniu się kul włosowych.

Zintegrowana kompozycja składników Cat Chow 3w1 wspomaga te 3 obszary zdrowia kotów, których prawidłowe funkcjonowanie gwarantuje ich dobre samopoczucie każdego dnia, aby mogły codziennie podążać za swoim naturalnym instynktem.

Główne cechy


Producent Purina
promocja korzystny pakiet
wiek kota dla dorosłych
jakość ekonomiczny
rekomendacje polecany przez zwierzakowo , bestseller
rodzaj karmy dla kota dla niewychodzących z domu , przeciw kulom włosowym , dla sterylizowanych , higiena jamy ustnej

Skład karmy Purina Cat Chow 3w1

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego(10.00%), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego, suszona pulpa buraczana(2.70%), suszony korzeń cykorii(2.00%), suszona marchew(0.27%), suszony szpinak(0.27%), suszony groszek(0.27%), składniki mineralne, drożdże, liść pietruszki.

Opis składu karmy

Początkowy składnik to zboża. Zboża nie są wypełniaczem, który powinien znajdować się w karmie dla kota - większość z nich zapewnia zbyt wiele węglowodanów, zaś białka roślinne są przez te zwierzęta w ogóle nie trawione. Dodatkowo, nie jest powiedziane, jakie rodzaje zbóż oraz w jakich proporcjach mają udział w karmie.

Kolejna, druga pozycja to mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego. W takim składniku nie sposób stwierdzić, co jest dodane do karmy. Nie ma określenia, jaki gatunek mięsa jest źródłem białka ani jaka jest jego wartość procentowa w odniesieniu do całej karmy. Produkty pochodzenia zwierzęcego mogą być mało wartościowe w kociej diecie.

Trzeci punkt na liście składników to roślinne ekstrakty białkowe. Organizm koci przyswaja w pełni białka zwierzęce, dlatego białko roślinne jest dla niego z zasady mniej wartościowe. Takie ekstrakty roślinne mogą być ciężkostrawne, a podawane w karmie na dłuższą metę będą powodować skutki uboczne w kondycji kota. Składnik ten podnosi ilość białka w analizie.

Kolejny komponent składu Purina Cat Chow 3w1 to oleje i tłuszcze. Oleje i tłuszcze to niezbędne składniki kociej diety. Stanowią doskonałe źródło energii i pozwalają utrzymać w formie cały organizm. Kwasy tłuszczowe nienasycone dodatkowo dbają o kocią wątrobę, sierść i skórę. Jedynym minusem jest brak uściślenia co do ich rodzaju.

produkty pochodzenia roślinnego to piąta pozycja na liście składników karmy..

suszona pulpa buraczana to szósta składowa karmy Purina Cat Chow 3w1.

Następna, siódma składowa karmy to suszony korzeń cykorii. Suszony korzeń cykorii, dopóki pozostaje dodatkiem w kociej karmie, ma bardzo pozytywny wpływ na kudłatych podopiecznych. Zawiera naturalne prebiotyki, które chronią organizm przed infekcjami oraz dbają o florę bakteryjną jelit, wspomagając prawidłowe trawienie.

Karma Purina Cat Chow 3w1 na kolejnej pozycji ma suszona marchew.

Analiza składu karmy Purina Cat Chow 3w1

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko 34.00%
oleje i tłuszcze surowe 11.00%
popiół surowy 7.00%
włókno surowe 4.50%

Dodatki dietetyczne

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Purina Cat Chow 3w1

Purina Cat Chow 3w1

Unikalna formuła o potrójnych korzyściach. Pomaga kontrolować formowanie się kul włosowych, ogranicza odkładanie się kamienia nazębnego i wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego.

Produkty powiązane