Pronature Original Kitten Zobacz większe

Pronature Original Kitten ( Karma dla kota sucha )

Wysokiej jakości karma dla kociąt do 12 miesiąca życia. Zawiera mięso z kurczaka oraz zioła. Karma pomaga w zachowaniu dobrej kondycji i prawidłowego wzrostu kociąt.

czytaj cały opis

Ocena: 

24,40 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Karma Pronature została wykonana z wysokiej jakości mączki z kurczaka i zawiera optymalną dla kociąt proporcję tłuszczu oraz białka. Została ona ponadto wzbogacona dodatkiem suszonej żurawiny, która pomaga zachować zdrowie dróg moczowych. Dodatek naturalnych ziół uatrakcyjnia skład. Karma pozytywnie wpływa na rozwój kości i utrzymanie błyszczącej sierści. Dla dorosłych kotów polecamy: Pronature Cat Hairball Controll

Główne cechy


Producent Pronature
wiek kota dla kociąt

Skład karmy Pronature Original Kitten

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

suszone mięso z kurczaka(40.00%), ryż, kasza jęczmienna perłowa, tłuszcz z kurczaka, suszona pulpa buraczana, suszone jaja, hydrolizat wątroby kurczaka, kultury drożdży, lecytyna, całe nasiona lnu, olej z łososia, chlorek choliny, chlorek potasu, propion wapna, sól, węglan wapnia, wyciąg z drożdży, wyciąg z cykorii, Dl-metionina, tauryna, wyciąg z rośliny Yucca schidigera, suszona żurawina, suszony rozmaryn, suszony tymianek.

Opis składu karmy

Pierwszy składniki karmy Pronature Original Kitten to suszone mięso z kurczaka. Mięso z kurczaka sprawdza się jako źródło białka zarówno u kociąt, jak i kotów dorosłych czy wrażliwych. Suszona forma wskazuje na duże nagromadzenie aminokwasów niezbędnych w kociej diecie. W karmie zawarte jest jedynie mięso, bez produktów ubocznych.

Drugi punkt na liście składników to ryż. Ryż stanowi obecnie dopuszczalny dodatek i wypełnienie karmy dla kotów. Jest lekkostrawny, nieźle - jak na składnik roślinny - się przyswaja, a jednocześnie zapewnia dostęp do niewielkiej ilości węglowodanów o niskim indeksie glikemicznym. Sprawdza się przy kotach cierpiących na alergie.

Karma Pronature Original Kitten na kolejnej pozycji ma kasza jęczmienna perłowa. Kasza jęczmienna jest składnikiem niewskazanym w żywieniu kotów. Stanowi źródło węglowodanów, które nie są łatwe do strawienia przez koci organizm, co na dłuższą metę może powodować problemy z przyswajaniem substancji odżywczych z pożywienia oraz biegunki. 

Jako czwarty składnik składu karmy producent podaje tłuszcz z kurczaka. Tłuszcz z kurczaka ma jasno określone źródło pochodzenia, co zdecydowanie jest zaletą w żywieniu kotów wrażliwych. Zależnie od sposoby konserwacji może wywoływać alergie pokarmowe. Jest źródłem kwasów tłuszczowych oraz zapewnia energię.

Kolejny komponent składu Pronature Original Kitten to suszona pulpa buraczana.

suszone jaja to szósta składowa karmy Pronature Original Kitten.

hydrolizat wątroby kurczaka to kolejna pozycja składu karmy Pronature Original Kitten.

kultury drożdży to ósma pozycja na liście składników karmy..

Analiza składu karmy Pronature Original Kitten

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko 30.00%
tłuszcz 20.00%
włókna 3.00%
Popiół 7.50%
wapń 1.00%
fosfor 0.80%

Dodatki dietetyczne

magnez 0.10%
tauryna 0.15%
witamina A 15000.00IU/kg
witamina D3 1400.00IU/kg
witamina E 75.00IU/kg

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Pronature Original Kitten

Pronature Original Kitten

Wysokiej jakości karma dla kociąt do 12 miesiąca życia. Zawiera mięso z kurczaka oraz zioła. Karma pomaga w zachowaniu dobrej kondycji i prawidłowego wzrostu kociąt.

Produkty powiązane