Promocja! Planet Pet Society Adult Chicken & Rice Zobacz większe

Planet Pet Society Adult Chicken & Rice ( Karma dla psa )

W pełni zbilansowana karma stworzona z myślą o potrzebach dorosłych psów ras małych i średnich.

czytaj cały opis

Ocena: 

36,31 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Karma Planet Pet Society dla psaOpis produktu

Planet Pet Society Adult Chicken & Rice została skomponowana specjalnie z myślą o potrzebach psów małych i średnich ras. Zbilansowane składniki sprawiają, że jest to doskonała karma bytowa dla psów powyżej 12 miesiąca życia. Dodatki witaminy E i probiotyki zapewniają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Mięso z kurczaka oraz ryż wspomagają prawidłowy i zdrowy metabolizm.

Skład

Mięso z kurczaka 35%, jelito drobiowe, kukurydza, ryż, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolem, źródłem witaminy E), olej z łososia, aromaty naturalne, suszone jabłka, drożdże, minerały, oligosacharydy (150 mg/kg), frukto-oligosacharydy (100 mg/kg), ekstrakt z yukki schidigera (80mg/kg).

Analiza składu

Białko 24%, tłuszcz 12%, wilgotność 10%, popiół 6,5%, błonnik 2,5%, wapno 1,4%, fosfor 1,1%.

Witamina A (15 000 IU), Witamina D3 (1 500 IU), witamina E (300 mg), miedź (18mg), selen organiczny (0,2mg).

Zobacz również: Purina Dog Chow Adult Chicken, Nova Foods Trainer Adult Medium Chicken, Rice & Aloe Vera, Nova Foods Trainer Adult Mini Chicken, Rice & Aloe Vera

Główne cechy


Producent Planet Pet Society
promocja w promocji
wiek psa dla dorosłych
wielkość psa średnia rasa, mała rasa, miniaturka

Skład karmy Planet Pet Society Adult Chicken & Rice

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

mięso z kurczaka(35.00%), jelito drobiowe, kukurydza, ryż, tłuszcz z kurczaka, olej z łososia, naturalne aromaty, suszone jabłka, drożdże, minerały, oligosacharydy manozowe(150.00mg/kg), fruktooligosacharydy(100.00mg/kg), ekstrakt z juki(80.00mg/kg).

Opis składu karmy

Pierwszy składniki karmy Planet Pet Society Adult Chicken & Rice to mięso z kurczaka. Mięso kurczaka zawiera jedne z lepiej przyswajalnych białek zwierzęcych, które mogą być odpowiednie również dla szczeniąt oraz psów wrażliwych. Czasami białko to może powodować uczulenie. W karmie jest go mniej, niż zostało podane - w skład karmy wchodzi składnik w formie suchej.

Drugi punkt na liście składników to jelito drobiowe.

Kolejny składnik w tej karmie to kukurydza. Kukurydza to popularny wypełniacz karmy dla psów, który jednak obecnie nie jest tak polecany jak np. ryż. Kukurydza zawiera sporo węglowodanów o wysokim indeksie glikemicznym, przez co może sprzyjać pojawianiu się nadwagi. Dostarcza do organizmu również m.in. fosfor.

W analizowanej karmie kolejna pozycja to ryż. Ryż to dodatek i wypełnienie stosowane w karmach dla psów jako alternatywa dla produktów zbożowych. Jest o wiele mniej alergizujący, przez co sprawdza się w żywieniu psów cierpiących na alergie pokarmowe. Dzięki lekkostrawnej formie może być podawany szczeniętom, jak i psom starszym czy wrażliwym.

Kolejna, piąta składowa karmy to tłuszcz z kurczaka. Tłuszcz z kurczaka to popularny dodatek do karm dla psów. W zależności od sposobu, w jaki został zakonserwowany, może wpływać na występowanie alergii pokarmowych. Dostarcza kwasów tłuszczowych niezbędnych do prawidłowych przemian w organizmie. Jest źródłem Omega-6.

olej z łososia to szósta składowa karmy Planet Pet Society Adult Chicken & Rice. Olej z łososia uznawany jest za jeden z najlepszych tłuszczów, które mogą występować w karmach dla psów. Sprawdza się przy żywieniu psów wrażliwych oraz alergików. Łatwo się przyswaja. Stanowi źródło kwasów tłuszczowych nienasyconych, wpływających na zdrową skórę i sierść.

Karma Planet Pet Society Adult Chicken & Rice na kolejnej pozycji ma naturalne aromaty.

Następna, ósma składowa karmy to suszone jabłka.

Analiza składu karmy Planet Pet Society Adult Chicken & Rice

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko 24.00%
tłuszcz 12.00%
wilgotność 10.00%
popiół 6.50%
błonnik 2.50%
wapń 1.40%
fosfor 1.10%

Dodatki dietetyczne

witamina A 15000.00IU/kg
witamina D3 1500.00IU/kg
witamina E 300.00mg/kg
miedź 18.00mg/kg
selen 0.20mg/kg

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Planet Pet Society Adult Chicken & Rice

Planet Pet Society Adult Chicken & Rice

W pełni zbilansowana karma stworzona z myślą o potrzebach dorosłych psów ras małych i średnich.