Orozyme Gel Zobacz większe

Orozyme Gel ( Szczotka, szampon, cążki dla kota )

Preparat na bazie substancji enzymatycznych usuwający istniejącą płytkę nazębną oraz zapobiegający tworzeniu się kamienia nazębnego.

czytaj cały opis

49,57 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Orozyme Gel to opatentowany, przygotowany na bazie substancji enzymatycznych, preparat usuwający istniejącą płytkę nazębną, oraz zapobiegający tworzeniu się kamienia nazębnego. Dodatkowo łagodzi stany zapalne dziąseł oraz likwiduje infekcje spowodowane obecnością bakterii chorobotwórczych, hamując ich namnażanie. Likwiduje nieprzyjemny zapach z pyszczka.

Preparat jest wyjątkowo łatwy w użyciu, stosuje się go bezpośrednio na zęby i dziąsła, nie wymaga szczotkowania. Dzięki specjalnej formule preparat przylega do powierzchni zębów i dziąseł, umożliwiając działanie substancji aktywnych. Dodatkowo w opakowaniu znajduje się specjalna końcówka ułatwiająca stosowanie preparatu w przypadku kotów lub małych psów.

Metoda stosowania:

Psy: podawać bezpośrednio do jamy ustnej, lub zmieszać z małą ilością karmy. Podawać raz dziennie.

Koty: podawać bezpośrednio do jamy ustnej, bądź na przednie łapki skąd kot będzie zlizywał preparat. Podawać raz dziennie.

Skład

Kolagen, słód, naturalne substancje smakowe i aromatyczne oraz ich ekstrakty.

Preparat zawiera: amylazę, glukoamylazę, oksydazę glukozową, rodanek potasowy, laktoferynę, laktoperoksydazę, liozym, dysmutazę nadtlenkową, łagodne substancje ścierające, substancje powierzchniowo czynne, substancje smakowe.

Główne cechy


Producent Orozyme
rekomendacje bestseller
preparaty do pielęgnacji jama ustna

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

stosuję u malamuta ( okresowo) od 5 lat.
Pasta dobrze usuwa osad + szczotkowanie. Z dnia na dzień widać jak pod wpływem pasty kamień porowacieje i odpada. Na kły używam jeszcze czasami drobniutkiego papieru ściernego ( na płótnie). Pasta najlepsza na rynku:)

Oceniający:
Oceń 

Stosuję już 4 lata nie idealny ale chyba nie ma lepszej pasty na naszym rynku.

Oceniający:
Oceń 

Preparat jest rewelacyjny. U moich kotów stosowałam przez miesiąc. Wcześniej wet stwierdził, że konieczne będzie usuwanie kamienia. Po zastosowaniu tej pasty odstąpiliśmy od zabiegu. Teraz przez cały czas podaję orozyme - zęby są czyste!!!

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Orozyme Gel

Orozyme Gel

Preparat na bazie substancji enzymatycznych usuwający istniejącą płytkę nazębną oraz zapobiegający tworzeniu się kamienia nazębnego.