Promocja! OASY Delicatesse Zobacz większe

OASY Cat Delicatesse tacka ( Karma dla kota mokra )

Kompletna karma mokra dostępna w dwóch pysznych wersjach:                                             

- pasztecik o gładkiej konsystencji;

- suflet o delikatnej kremowej konsystencji;

czytaj cały opis

Ocena: 

3,26 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Karma dla kota mokraOpis produktu

SKŁADY:

KURCZAK: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (> 60% z czego kurczak 4%), oleje i tłuszcze, minerały, produkty pochodzenia roślinnego.

INDYK: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (> 60% z czego indyk 4%), oleje i tłuszcze, minerały, produkty pochodzenia roślinnego.

CIELĘCINA: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (> 60% z czego cielęcina 4%), oleje i tłuszcze, minerały, produkty pochodzenia roślinnego, oregano.

DZICZYZNA: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (> 60% z czego dziczyzna 4%), oleje i tłuszcze, minerały, produkty pochodzenia roślinnego, oregano.

ŁOSOŚ: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (> 55%), ryby i produkty rybne (>8% z czego łosoś 4%), oleje i tłuszcze, minerały, produkty pochodzenia roślinnego.

DORSZ: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (> 55%), ryby i produkty rybne (>8% z czego dorsz 4%), oleje i tłuszcze, minerały, produkty pochodzenia roślinnego.
KURCZAK I JAJKA: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (37% z czego kurczak 4%), ryby i produkty rybne (4%), jaja i produkty z jaj (całe jaja 4%), oleje i tłuszcze, minerały.

RYBA I JOGURT: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (37%), ryby i produkty rybne (ryba 4%), mleko i produkty mleczne (jogurt 4%), oleje i tłuszcze, minerały.

ŁOSOŚ I MLEKO: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (37%), ryby i produkty rybne (łosoś 4%), mleko i produkty mleczne (mleko 4%), oleje i tłuszcze, minerały.

Główne cechy


Producent OASY
promocja w promocji
wiek kota dla wszystkich
rekomendacje polecany przez zwierzakowo

Oceny produktu

Dodaj ocenę

OASY Cat Delicatesse tacka

OASY Cat Delicatesse tacka

Kompletna karma mokra dostępna w dwóch pysznych wersjach:                                             

- pasztecik o gładkiej konsystencji;

- suflet o delikatnej kremowej konsystencji;