Nutra Nuggets Gold Salmon&Potato Adult Dog Zobacz większe

Nutra Nuggets Gold Salmon&Potato Adult Dog ( Karma dla psa )

Hipoalergiczna karma dla dorosłych piesków na bazie łososia i ziemniaczków. Zawarte składniki zmniejszają stany zapalne skóry.

czytaj cały opis

Ocena: 

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

---opis----

Główne cechy


Producent Nutra Nuggets Gold
wiek psa dla dorosłych
wielkość psa średnia rasa, mała rasa, duża rasa, miniaturka

Skład karmy Nutra Gold Holistic Salmon & Potato Adult Dog

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

łosoś(13.00%), mączka z ryb morskich, ziemniaki(12.00%), zielony groszek(12.00%), jęczmień, pochodne jaj, proso, olej rzepakowy, przecier pomidorowy, siemię lniane, naturalny dodatek smakowy z dzika i kurczaka, mączka ze skorupiaków, chrząstka drobiowa, suszone algi, marchewka(0.10%), jabłka(0.10%), pomidory, jagody, szpinak, odtłuszczone mleko w proszku, żurawina, ekstrakt z rozmarynu, nać pietruszki, ekstrakt z Jukki Schidigera, L-karnityna, Enterococcus Faecium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, suszony ekstrakt z fermentacji Trichoderma longibr, minerały i witaminy.

Opis składu karmy

Początkowy składnik to łosoś. Łosoś stanowi wysokiej jakości źródło białka zwierzęcego. Dostarcza do organizmu kwasów Omega 3, jak również witamin z grupy B. To dobre źródło minerałów. Trzeba mieć na uwadze, że podany w takiej formie - do karmy dodawany jest w całości, łącznie z ośćmi czy np. łbami.

Drugi punkt na liście składników to mączka z ryb morskich. Ryby morskie to jedne z najzdrowszych ryb, które mogą być podawane w karmie dla psów. Zawierają nie tylko łatwostrawne białko zwierzęce, ale również wiele kwasów tłuszczowych nienasyconych. Sprawdzą się w żywieniu psów wrażliwych i alergików. Mączka wykonana jest z całych ryb.

Kolejny komponent składu Nutra Gold Holistic Salmon & Potato Adult Dog to ziemniaki. Ziemniaki stanowią wypełnienie popularnych psich karm przeznaczonych dla psów cierpiących na alergie pokarmowe - z uwagi na brak glutenu nie wywołują uczuleń. Są źródłem węglowodanów o niskim indeksie glikemicznym. Dostarczają również niewielkich ilości włókien stymulujących trawienie.

Kolejna, czwarta składowa karmy to zielony groszek. Zielony groszek to dość wartościowe źródło węglowodanów, które zazwyczaj występuje jako wypełnienie karmy. Groszek dodatkowo zawiera sporą ilość włókien roślinnych - nietrawionych przez psy. Składnik ten zawiera również białko roślinne, ważne więc, aby nie był główną częścią karmy.

jęczmień to kolejna pozycja składu karmy Nutra Gold Holistic Salmon & Potato Adult Dog. Jęczmień to coraz bardziej popularne wypełnienie karm dla psów, które może sprawdzić się lepiej niż pszenica u psów cierpiących na alergie pokarmowe. Dostarcza węglowodanów, ale również witamin z grupy B czy błonnika, stanowiącego pomoc w trawieniu i wydalaniu resztek pokarmowych.

pochodne jaj to szósta składowa karmy Nutra Gold Holistic Salmon & Potato Adult Dog.

W analizowanej karmie kolejna pozycja to proso.

Następna, ósma składowa karmy to olej rzepakowy.

Analiza składu karmy Nutra Gold Holistic Salmon & Potato Adult Dog

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko 25.00%
tłuszcz 14.00%
włókno surowe 3.50%
popiół surowy 7.00%
omega-6 1.80%
Omega-3 0.30%
wapń 1.20%
fosfor 1.00%

Dodatki dietetyczne

miedź 14.00mg/kg
magnez 20.00mg/kg

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Nutra Nuggets Gold Salmon&Potato Adult Dog

Nutra Nuggets Gold Salmon&Potato Adult Dog

Hipoalergiczna karma dla dorosłych piesków na bazie łososia i ziemniaczków. Zawarte składniki zmniejszają stany zapalne skóry.

Produkty powiązane