Promocja! Northmate aktywizujący karmnik dla psa Zobacz większe

Northmate aktywizujący karmnik dla psa ( Miski dla psa )

Karmnik - miska o unikalnym kształcie, sprawia że każdy krokiet to wyzwanie, każdy kęs pokarmu to nagroda za wytrwałość.

czytaj cały opis

92,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Green jest specjalnie zaprojektowanym karmnikiem dla psa w kształcie kępy trawy. Unikalna konstrukcja powoduje znaczne wydłużenie czasu spożywania posiłku jednocześnie sprawiając, że jedzenie staje się dla psa wyzwaniem. Pokarm rozsypany wśród "źdźbeł trawy" jest następnie przepychany przy pomocy łap lub języka, a każdy kęs stanowi nagrodę za wytrwałość. Karmnik występuje w jednym rozmiarze i jest odpowiedni dla psów wszystkich ras. Stymulowany umysłowo pies, wykorzystujący swoje instynkty, to zdrowy i zadowolony pupil. Green wykonany jest z niezwykle trwałego plastiku (wolnego od ftalanów), nadaje się do mycia w zmywarce. Waga: 728 gramów, wymiary: 40 x 29 cm, wysokość: od 5 do 10 cm. Green składa się z 43 łagodnie wyprofilowanych wypustek imitujących źdźbła trawy. Posiada podwyższone krawędzie mieszczące płynny pokarm i 0,4 l wody.

Wersja Green Mini waży 728 gramów, przy wymiarach 29 x 22.5 x 7,3 cm. Doskonale sprawdza się w przypadku małych psów i szczeniaków.

Polecamy prezentację produktu w serwisie Youtube:

http://www.youtub.../watch?v=xwxBFZG9w5M

Główne cechy


Producent Northmate
promocja w promocji
rodzaj miski miska
Materiał plastik

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Filmik (z komentarzem) nakręcony podczas pierwszego korzystania z karmnika przez moją suczkę Miszę :)http://www.youtube.com/watch?v=rCzJGiPge40

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Northmate aktywizujący karmnik dla psa

Northmate aktywizujący karmnik dla psa

Karmnik - miska o unikalnym kształcie, sprawia że każdy krokiet to wyzwanie, każdy kęs pokarmu to nagroda za wytrwałość.