Monge Dog Mini Puppy&Junior Zobacz większe

Monge Dog Mini Puppy&Junior ( Karma dla psa )

Kompletny posiłek dla szczeniąt ras małych oraz ciężarnych i karmiących suczek z kurczakiem i ryżem, która zapewnia prawidłowy wzrost i rozwój twojego pupila.

czytaj cały opis

25,69 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Karma Monge dla psaOpis produktu

Kompletna karma dla psów, przeznaczona szczególnie dla szczeniąt i młodych psów ras małych do 12 miesiąca życia oraz ciężarnych i karmiących suczek. Dzięki wysokiej zawartości białka ze świeżego kurczaka i węglowodanów z ryżu karma jest łatwo przyswajalna i zaspokaja wysokie zapotrzebowanie energetyczne, co jest niezwykle ważne dla zdrowego rozwoju w pierwszych najważniejszych miesiącach życia.

Wszystkie wykorzystane surowce, począwszy od mączki śledziowej do suszu jajecznego oraz prebiotyki, takie jak F.O.S. sprawiają, że produkt ten stawowi wspaniałe wsparcie dla prawidłowego rozwoju twojego pupila.

Karma zawiera także glukozaminę i chondroitynę, cenne składniki dla utrzymania zdrowych stawów i optymalnego rozwoju kośćca. Twój mały przyjaciel wyrośnie na silnego i zdrowego psa.

Karma zapewnia optymalną proporcję kwasów Omega-3 i Omega-6, aby skóra pupila pozostała na zawsze młoda.

Karma jest także dla ciężarnych i karmiących suczek, które podczas ciąży i w okresie laktacji matki potrzebują zwiększonej podaży energii, aby zapewnić dobre samopoczucie zarówno sobie, jak i mającym się narodzić czy już narodzonym szczeniętom. Karma doskonale spełnia wymagania codziennej diety, wspomagając suczki w tym niezwykle ważnym okresie życia.

Główne cechy


Producent Monge
promocja korzystny pakiet
wiek psa dla szczeniąt
wielkość psa mała rasa, miniaturka

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Polecam karme. Karmiłam nią od poczatku moją shih tzu. Obecnie na zmianę z Acaną (mała po skonczeniu paczki wybrzydza). Ma łatwiejsze do rozgryzienia krokiety, co jest duża zaletą przy jeszcze niepełnym uzębieniu. Psiakowi bardzo służy.

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Monge Dog Mini Puppy&Junior

Monge Dog Mini Puppy&Junior

Kompletny posiłek dla szczeniąt ras małych oraz ciężarnych i karmiących suczek z kurczakiem i ryżem, która zapewnia prawidłowy wzrost i rozwój twojego pupila.

Produkty powiązane