Promocja! JW Pet Hol-ee roller Zobacz większe

JW Pet Hol-ee roller ( Zabawki dla psa )

Zabawka wielofunkcyjna dla psa.

czytaj cały opis

66,50 zł

-7,00 zł

73,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Osoby które kupiły ten produkt, kupiły także:


Opis produktu

Zabawka wielofunkcyjna dla psów. W piłce można umieścić przysmaki, sprawdza się również przy aportowaniu, nadaje się do żucia dla ząbkujących szczeniaków. Wyprodukowana z nietoksycznej, naturalnej, elastycznej gumy, która dobrze odbija się od podłoża. Dostępna w kolorach: zielonym, czerwonym lub niebieskim. Kolory wysyłane losowo

Wymiary zabawki:

–Jumbo (średnica piłki 19 cm)

-Large (średnica piłki 14 cm)

-Medium (średnica piłki 11,5 cm)

-Small (średnica piłki 7,6 cm)

Główne cechy


Producent JW Pet
promocja w promocji
wielkość psa mała rasa , duża rasa , miniaturka , średnia rasa
rodzaj zabawki dla psa piłka

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Piłka jest rewelacyjna. Guma, z której jest wykonana jest niesamowicie wytrzymała. Oprócz tego nie ma nieprzyjemnego zapachu, jak wiele gumowych zabawek. Piłka ma wiele zastosowań, choćby: szarpanie, aportowanie. Mój pies ją uwielbia i jest dla niego doskonałą nagrodą za dobrze wykonane polecenie. Wszystkim ją gorąco polecam!

Oceniający:
Oceń 

Piłka stała się u nas numerem jeden. Jest idealna do szarpania się z psem, można przyczepić do niej sznurek. Nas rozmiar (s) całkiem dobrze się odbija od twardych powierzchni. Nieraz ma u nas zastosowanie "kuli smakuli", do środka wkładamy większy gryzak i potrafi zająć to sucz na dłuższy czas. Piłka jest wykonana z bardzo trwałego, a zarazem miękkiego tworzywa. Nie śmierdzi gumą, jak niektóre piłki, jest lekka i sprężysta, mieści się w saszetce i stanowi dobrą nagrodę podczas treningu.

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

JW Pet Hol-ee roller

JW Pet Hol-ee roller

Zabawka wielofunkcyjna dla psa.

Produkty powiązane