Josera Josicat z Wołowiną Zobacz większe

Josera Josicat z Wołowiną ( Karma dla kota sucha )

Josera JosiCat jest smaczną i lekkostrawną karmą z mięsem i najlepszymi zbożami dla dorosłych, mało aktywnych kotów.

czytaj cały opis

Ocena: 

77,26 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Karma Josera dla kotaOpis produktu

Josera JosiCat to pyszne krokiety z wołowiną. Najlepszy wybór dla mało aktywnych, dorosłych kotów. Odpowiednia jest również dla kotów żyjących w domu i na zewnątrz. Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Karma wolna od soi, cukru i produktów mlecznych

Skład: zboża; mięso oraz uboczne produkty pochodzenia zwierzęcego (wołowina 4 %); oleje i tłuszcze; uboczne produkty pochodzenia roślinnego; minerały.

Analiza: białko 27,5%, zawartość tłuszczu 9%, włókno surowe 2,6%, popiół surowy 7,6%, wapń 1,55%, fosfor 1,1%, Energia metaboliczna 3488 kcal/kg.

Główne cechy


Producent Josera
wiek kota dla dorosłych
jakość ekonomiczny
rodzaj karmy dla kota dla niewychodzących z domu , dla wychodzących z domu

Skład karmy Josera Josicat z Wołowiną

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, wołowina(4.00%), oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego, minerały.

Opis składu karmy

Pierwszy składniki karmy Josera Josicat z Wołowiną to zboża. Zboża nie są wypełniaczem, który powinien znajdować się w karmie dla kota - większość z nich zapewnia zbyt wiele węglowodanów, zaś białka roślinne są przez te zwierzęta w ogóle nie trawione. Dodatkowo, nie jest powiedziane, jakie rodzaje zbóż oraz w jakich proporcjach mają udział w karmie.

Kolejna, druga składowa karmy to mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego. W takim składniku nie sposób stwierdzić, co jest dodane do karmy. Nie ma określenia, jaki gatunek mięsa jest źródłem białka ani jaka jest jego wartość procentowa w odniesieniu do całej karmy. Produkty pochodzenia zwierzęcego mogą być mało wartościowe w kociej diecie.

wołowina to trzecia składowa karmy Josera Josicat z Wołowiną. Wołowina stanowi doskonałe źródło białka zwierzęcego. Będzie dobra dla kotów dorosłych, o normalnej aktywności i bez specjalnych wymagań żywieniowych. U kotów ze skłonnościami do alergii może wywoływać reakcje uczuleniowe. Mięso użyte zostało z udziałem wody.

oleje i tłuszcze to kolejna pozycja składu karmy Josera Josicat z Wołowiną. Oleje i tłuszcze to niezbędne składniki kociej diety. Stanowią doskonałe źródło energii i pozwalają utrzymać w formie cały organizm. Kwasy tłuszczowe nienasycone dodatkowo dbają o kocią wątrobę, sierść i skórę. Jedynym minusem jest brak uściślenia co do ich rodzaju.

Piąty punkt na liście składników to produkty pochodzenia roślinnego.

Karma Josera Josicat z Wołowiną na kolejnej pozycji ma minerały. Dodatek pod postacią minerałów pozwala na zapewnienie kotu zbilansowanego, harmonijnego rozwoju, zwłaszcza na etapie dorastania. Z czasem minerały są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ich dodatek do karmy powoduje, że nie jest potrzebna dodatkowa suplementacja.

Analiza składu karmy Josera Josicat z Wołowiną

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

Dodatki dietetyczne

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Josera Josicat z Wołowiną

Josera Josicat z Wołowiną

Josera JosiCat jest smaczną i lekkostrawną karmą z mięsem i najlepszymi zbożami dla dorosłych, mało aktywnych kotów.