Josera Josicat z Kaczka i Rybą Zobacz większe

Josera Josicat z Kaczka i Rybą ( Karma dla kota sucha )

Idealna karma dla kotów mało aktywnych, z nadwagą lub po kastracji.

czytaj cały opis

Ocena: 

84,46 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Karma Josera dla kotaOpis produktu

Josera JosiCat to pyszne krokiety z kaczką i rybą. Najlepszy wybór dla mało aktywnych, dorosłych kotów. Odpowiednia jest również dla kotów żyjących w domu i na zewnątrz. Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Karma wolna od soi, cukru i produktów mlecznych

Skład: zboża, mięso oraz uboczne produkty pochodzenia zwierzęcego (mączka z mięsa kaczego 4 %); uboczne produkty pochodzenia roślinnego; ryby i uboczne produkty pochodzenia rybnego (4 %); oleje i tłuszcze; minerały.

Analiza: białko 27%, zawartość tłuszczu 9%, włókno surowe 2,7%, popiół surowy 8%, wapń 1,65%, fosfor 1,15%, Energia metaboliczna 3475 kcal/kg.

Główne cechy


Producent Josera
wiek kota dla dorosłych
jakość ekonomiczny
rodzaj karmy dla kota dla niewychodzących z domu , dla wychodzących z domu

Skład karmy Josera Josicat z Kaczka i Rybą

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, mączka z kaczki(4.00%), produkty pochodzenia roślinnego, ryby i rybne produkty uboczne(4.00%), oleje i tłuszcze, minerały.

Opis składu karmy

Pierwszy składniki karmy Josera Josicat z Kaczka i Rybą to zboża. Zboża nie są wypełniaczem, który powinien znajdować się w karmie dla kota - większość z nich zapewnia zbyt wiele węglowodanów, zaś białka roślinne są przez te zwierzęta w ogóle nie trawione. Dodatkowo, nie jest powiedziane, jakie rodzaje zbóż oraz w jakich proporcjach mają udział w karmie.

mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego to kolejna pozycja składu karmy Josera Josicat z Kaczka i Rybą. W takim składniku nie sposób stwierdzić, co jest dodane do karmy. Nie ma określenia, jaki gatunek mięsa jest źródłem białka ani jaka jest jego wartość procentowa w odniesieniu do całej karmy. Produkty pochodzenia zwierzęcego mogą być mało wartościowe w kociej diecie.

mączka z kaczki to trzecia składowa karmy Josera Josicat z Kaczka i Rybą. Mięso z kaczki jest lekkostrawne oraz wysoko przyswajalne, dlatego sprawdza się w żywieniu kotów, zapewniając im dobre źródło białka zwierzęcego. Kaczka nie wywołuje tak często reakcji alergicznych. Mączka wykonana została z całej kaczki, wraz z np. piórami.

produkty pochodzenia roślinnego to czwarta pozycja na liście składników karmy..

Jako piąty składnik składu karmy producent podaje ryby i rybne produkty uboczne.

Kolejna, szósta pozycja to oleje i tłuszcze. Oleje i tłuszcze to niezbędne składniki kociej diety. Stanowią doskonałe źródło energii i pozwalają utrzymać w formie cały organizm. Kwasy tłuszczowe nienasycone dodatkowo dbają o kocią wątrobę, sierść i skórę. Jedynym minusem jest brak uściślenia co do ich rodzaju.

Kolejna, siódma składowa karmy to minerały. Dodatek pod postacią minerałów pozwala na zapewnienie kotu zbilansowanego, harmonijnego rozwoju, zwłaszcza na etapie dorastania. Z czasem minerały są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ich dodatek do karmy powoduje, że nie jest potrzebna dodatkowa suplementacja.

Analiza składu karmy Josera Josicat z Kaczka i Rybą

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

Dodatki dietetyczne

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Josera Josicat z Kaczka i Rybą

Josera Josicat z Kaczka i Rybą

Idealna karma dla kotów mało aktywnych, z nadwagą lub po kastracji.