Josera Economy Zobacz większe

Josera Economy ( Karma dla psa )

Ekonomiczna karma dla dorosłych psów.

czytaj cały opis

Ocena: 

91,58 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Karma Josera dla psaOpis produktu

Skład

W pełni zbilansowana karma dla zdrowia i urody Twojego psa. Dostarcza wszystkich niezbędnych składników.

Analiza składu

Białko 22%, tłuszcz 8%, włókno 3%, popiół 8.5%, wapń 1.9%, fosfor 1.2%, magnez 0.13%.

Główne cechy


Producent Josera
wiek psa dla dorosłych
wielkość psa duża rasa, miniaturka, średnia rasa, mała rasa
jakość ekonomiczny
rekomendacje polecany przez zwierzakowo

Skład karmy Josera Economy

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

zboża, mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego, produkty pochodzenia roślinnego, olej roślinny, oleje i tłuszcze, minerały, antyoksydant.

Opis składu karmy

Pierwszy składniki karmy Josera Economy to zboża. Zboża są popularnym wypełniaczem karmy dla psów, jednakże nie wszystkie są cennymi źródłami węglowodanów. W przypadku takiego zapisu nie wiadomo, czy chodzi o zboża korzystne o niskim indeksie glikemicznym, czy te ciężkostrawne dla zwierząt.

Karma Josera Economy na kolejnej pozycji ma mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego. Mięso stanowi podstawę żywienia każdego psa, jako że zapewnia niezbędne dla organizmu białko zwierzęce. Jednocześnie jednak w tym przypadku mięso jest nieznanej jakosci oraz nieokreślonego pochodzenia, co jest wadą. Użyte produkty uboczne w rzeczywistości są odpadkami poubojowymi.

Jako trzeci składnik składu karmy producent podaje produkty pochodzenia roślinnego. Produkty pochodzenia roślinnego są zwykle wypełniaczem w karmie. Trudno mówić o ich pozytywnym wpływie na psi organizm, kiedy nie wiadomo, co konkretnie się w nich znajduje oraz jakie ma właściwości. Mogą to być zarówno resztki i nietrawione włókna, jak również produkty bogate w węglowodany.

W analizowanej karmie kolejna pozycja to olej roślinny. Olej roślinny w karmach dla psów stanowi wypełniacz, który ma podnosić smakowitość i tłustość karmy. Ma mniejsze wartosci odżywcze niż tłuszcze zwierzęce. Minusem jest brak określenia, z jakich roślin pochodzi oraz jakiej jest jakości.

Kolejna, piąta składowa karmy to oleje i tłuszcze. Oleje i tłuszcze są niezbędne w diecie psa do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Zapisane jednak w takiej formie nie dają informacji o tym, czy pochodzą ze składników roślinnych, czy też zwierzęcych, co może mieć wpływ na ich jakość.

Kolejny komponent składu Josera Economy to minerały.

antyoksydant to siódma pozycja na liście składników karmy..

Analiza składu karmy Josera Economy

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko surowe 22.00%
tłuszcz surowy 8.00%
włókno surowe 3.00%
popiół surowy 8.50%
wapń 1.90%
fosfor 1.20%
sód 0.40%
magnez 0.13%

Dodatki dietetyczne

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Josera Economy

Josera Economy

Ekonomiczna karma dla dorosłych psów.