Hilton Silikonowy Zobacz większe

Hilton Silikonowy ( Żwirek dla kota )

Silikonowy żwirek dla kota wiąże wilgoć i odparowuje wodę, pochłania zapachy; jedna torba starcza na miesiąc.

czytaj cały opis

17,58 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Żwirek dla kotaOpis produktu

1 torba żwirku silikonowego = 3 torby zwykłego żwirku

•WYSTARCZA NA 30 DNI

•Bezzapachowy

•Antybakteryjny

•Nietoksyczny

•Błyskawicznie wchłania

•Bezpyłowy

•Łatwy w utrzymaniu czystości

•Wyjątkowo wydajny

Zobacz także: Hilton Silikonowy Lawendowy

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Szczerze nie polecam.Nie jest tak wydajny jak opisuja.Bardzo szybko smierdzi i to na maksa.Jak za ta cene to spodziewalam sie naprawde dobrego zwirku, a tu klapa.Od kilkunastu miesiecy uzywam Cat's Best i szczerze moge polecic.

Oceniający:
Oceń 

Żwirki silikonowe są rewelacyjne, świetnie absorbują mocz i są trwałe bardzo długo. Wystarczy wyrzucić to co stałe i przynajmniej raz dziennie przemieszać żwirek by miał szanse wchłonąć to co mokre, w przeciwnym razie rzeczywiście po 10 dniach mocz będzie na dnie jak kałuża.

Oceniający:
Oceń 

Testowałem go w jednorazowej kuwecie katpak i sprawdził się, nie powiem. Choć np. koleżanka używała i jej koty tam nie wlazły. Może dlatego, że używa tradycyjnej, plastikowej kuwety. Ja od kiedy używam katpaków to nawet rąk nie muszę myć po wymianie kuwety. Higiena przede wszystkim!

Oceniający:
Oceń 

bardzo fajny, ale na pewno nie starczy na 30 dni. mi przy jednym małym kocie starcza na 10-15 dni.

Oceniający:
Oceń 

tak jak napisane, wystarcza na miesiąc, regularnie usuwając zużyte bryłki, bardzo dobry a próbowałem kilku i ten można polecić

Oceniający:
Oceń 

Pier..., najlepszy żwirek jaki znalazłam w życiu. Połowę wsypać do kuwety, wymienić po 14 dniach.

Oceniający:
Oceń 

30 dni? po 10 już muszę wyrzucić, bo śmierdzi tak, że nawet moja kotka nie chce z kuwety korzystać... możliwe, że gdybym wsypywał połowę, byłoby ok.

Oceniający:
Oceń 

To był mój pierwszy żwirek z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Przy małym kociaku był dobry tak przez tydzień, później zawartość kuwety nadawała się do całkowitej wymiany. Żółty, śmierdzący amoniakiem, a na dnie kuwety wilgoć. Nadepnięcie na niego gołą stopą czyni ze zwykłego śmiertelnika fakira :)

Oceniający:
Oceń 

Mam dwa małe kotki i jedno opakowanie starczyło nam na ok. 10 dni przy czym żwirek już mocno waniał, był żółty i ciężki od nasączenia. W paru miejscach przwarł do dna kuwetki. Plusem jest to, że wyrzuca sie tylko grubsze sprawy, ale dość szybko pojawia się zapach amoniaku i odchody trzeba usuwać na wdechu, bo grzebanie w tym żwirku "daje po nosie".Może przy jednym kocie jest trochę lepiej.

Oceniający:
Oceń 

Zgodnie z obietnicą producenta- jedna torba starcza na 30 dni. Sypię do kuwety połowę torby i wymieniam po 2 tyg. Nadaje się do otwartej i do krytej kuwety. Uważam jednak, że sprawdza się tylko przy jednym kocie. Raz dziennie wystarczy usunąć odchody. Stosowanie pochłaniacza zapachów np. Certech powoduje, że starcza na dłużej. Można wyrzucać do WC.

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Hilton Silikonowy

Hilton Silikonowy

Silikonowy żwirek dla kota wiąże wilgoć i odparowuje wodę, pochłania zapachy; jedna torba starcza na miesiąc.