Hilton Economy Zobacz większe

Hilton Economy ( Żwirek dla kota )

Ekonomiczny, bentonitowy, zbrylający żwirek dla kota.

czytaj cały opis

8,22 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Żwirek dla kotaOpis produktu

Żwirek wykonany z jasnej glinki, bez dodatków chemicznych. Można go usuwać razem z innymi odpadami domowymi. Żwirek jest niepylący, co zapobiega roznoszeniu go po całym domu przez kota. Dużą zaleta żwirku jest szybkie wchłanianie wilgoci, co pozwala na utworzenie grudki, reszta żwirku pozostaje czysta. Zobacz także: Hilton Compact, Hilton Lawendowy

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Kupiłam żwirek skuszoną ceną, niestety nie polecam go, nie zbryla się, jest nieekonomiczny.

Oceniający:
Oceń 

Żwirek jest fatalny... Kupiłam skuszona ceną i bardzo szybko pożałowałam. Praktycznie nie zbryla się, w związku z czym trudno usunąć kocie siuśki. Kiepsko wiąże zapachy i bez dosypania "neutralizatora" się nie obędzie. Nie polecam. Lepiej dorzucić te kilka złotych i kupić Hilton Standard - jest o niebo lepszy.

Oceniający:
Oceń 

Dobrze się zbryla, wchłania sporo zapachów, ale przy dwóch kotach opakowanie 5l nie starcza na długo. Nie wiem dlaczego, ale wersja zapachowa tej firmy jest znacznie wydajniejsza.

Oceniający:
Oceń 

Zdecydowanie polecam

Oceniający:
Oceń 

polecam, dla mojego kotka jest bardzo dobry

Oceniający:
Oceń 

Od dość dawna kupuję dla mojego kota ten żwirek i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Opakowanie dziesięciolitrowe jest bardzo wydajne. Jakość żwirku też jest dobra - łatwo się zbryla. Zakup tego rodzaju żwirku jest niewątpliwie kompromisem pomiędzy dylematem jakość a rozsądna cena.

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Hilton Economy

Hilton Economy

Ekonomiczny, bentonitowy, zbrylający żwirek dla kota.