Hilton Drewniany Compact Zobacz większe

Hilton Drewniany Compact ( Żwirek dla kota )

Zbrylający, naturalny, chłonny żwirek do kociej kuwety. Powstałe grudki można wyrzucać do toalety.

czytaj cały opis

20,39 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży

Przejdź do kategorii: Żwirek dla kotaOpis produktu

Drewniane, zbrylające podłoże do kuwet dla kotów. W 100% naturalny i biodegradowalny żwirek dla kotów, który doskonale redukuje nieprzyjemne zapachy. Powstałe bryłki można wyrzucać do toalety. Żwirek jest wydajny i nie przykleja się do dna kuwety i łopatki. Zobacz także: Cat's Best Eco+

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Eduro, bo to trzeba od razu zabierać te bryłki a nie czekać aż się rozwala... Myśl glowa.! A co do zwirku, jest fantastyczny a ostatnimi czasy mam problem ze znalezieniem go w sklepie.

Oceniający:
Oceń 

Sklepikarz wciskał mi go zamiast innego znanego żwirku drewnianego jak się później dowiedziałam. Wo gule mu sie to nie sprzedaje i próbował mi to wepchnąć na siłę.Na szcescie mamy INTERNET I FORA :)

Oceniający:
Oceń 

Po wypróbowaniu wielu różnych żwirków, w końcu znalazłam najlepszy.Dobrze się zbryla, pochłania zapachy, i wygląda higieniczniej , niż bentonitowe błoto.Jedyny minus- roznosi się trochę pod łapkami.

Oceniający:
Oceń 

zmieniłam żwirek z bentonitowego zbrylającego - Super Benek na ten tutaj i bardzo żałuje. Drewniany żwirek już po pierwszym użyciu był w całym pomieszczeniu (tak do koteczki się przyklejał). Nie wspomnę o zbrylaniu, którego tak na prawdę nie było ! zdecydowanie nie polecam !! wydałam około 17 zł za 7l(promocja),a wystarczył na około 3 tyg.

Oceniający:
Oceń 

Bardzo porządnie sie zbryla, jak sie regularnie zabiera te bryłki to nie ma mowy, żeby zrobiło sie błotko w kuwecie. No i ta cena, na każdą kieszeń. Jestem zadowolony że o kocie nie wspomnę.

Oceniający:
Oceń 

Ja też kupiłem na promocji i jest super, zbryla się i nic sie nie roznosi, nie widzę rożnicy z stosunku do CB a nieporównywalnie tańszy

Oceniający:
Oceń 

roznosi sie po całym domu

Oceniający:
Oceń 

Dobry żwirek, jak na żwirki zbrylające, bo znacznie wydajniejszy i łatwiejszy w utrzymaniu czystości kuwety, jednak zdecydowanie najniższa jakość z dostępnych żwirków drewnianych znanych marek.

Oceniający:
Oceń 

Pan w sklepie zoologicznym zapewniał mnie, że jest to polski odpowiednik cat's best eko plus. Zachęcona promocyjną ceną spróbowałam. Może i wygląda podobnie, też się bryli, też można wyrzucać do wc, ale... Szybko było go czuć, a po kilku dniach kociego przekopywania go z kąta w kąt, rozkruszał się na pył. Bez promocji cena porównywalna z CBE, więc nie ma co eksperymentować.

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Hilton Drewniany Compact

Hilton Drewniany Compact

Zbrylający, naturalny, chłonny żwirek do kociej kuwety. Powstałe grudki można wyrzucać do toalety.