Hill's Feline Adult Hairball Control Zobacz większe

Hill's Feline Adult Hairball Control ( Karma dla kota sucha )

Wysokiej jakości karma sucha dla kotów dorosłych, która pomaga usuwać i unikać tworzenia się kul włosowych, z kurczakiem.

czytaj cały opis

Ocena: 

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Karma sucha dla kota Hill's Feline Adult Hairball Control to sucha karma podstawowa z kurczakiem dopasowana specjalnie do potrzeb żywieniowych kotów w wieku pomiędzy 1. a 6. rokiem życia.

Hill's Feline Adult Hairball Control zawiera podwyższony poziom włókna, aby ułatwić wydalanie włosów z przewodu pokarmowego. Karma wzbogacona jest L- karnityną, a obniżona zawartość fosforu i magnezu, przy jednoczenym wspomaganiu utrzymania pH moczu na właściwym poziomie, pomaga zachować zdrowy układ moczowy. Karma jest opracowana w taki sposób, aby zminimalizować powstawanie pilobezoarów (kłębków sierści w przewodzie pokarmowym), zaspokajając równocześnie zapotrzebowanie pokarmowe dorosłych kotów w wieku 1-6 lat. Zawarte w karmie włókna roślinne ułatwiają usuwanie kłębków sierści z przewodu pokarmowego kota, zapobiegając tworzeniu się pilobezoarów i związanym z nimi wymiotom. Aby w pełni wykorzystać zalety Hill's Feline Adult Hairball Control należy ją podawać jako jedyną karmę, nie rozpuszczając ani nie mieszając z innymi pokarmami. Karma zawiera też unikalną formułę przeciwutleniaczy, która przeciwdziała oksydacyjnym uszkodzeniom komórek.

Najważniejsze właściwości:

- pomaga usuwać kłębki sierści z przewodu pokarmowego

- obniżony poziom magnezu i fosforu

- pomaga zachować pH na właściwym poziomie

Podajesz tę karmę po raz pierwszy?
Pamietaj! Mieszaj nową karmę z niewielką ilością dotychczasowej karmy przez ok. 7 dni, a także nie zapominaj o świeżej wodzie.

Główne cechy


Producent Hill's Feline
wiek kota dla dorosłych
jakość korzystny
rodzaj karmy dla kota przeciw kulom włosowym

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Hill's Feline Adult Hairball Control

Hill's Feline Adult Hairball Control

Wysokiej jakości karma sucha dla kotów dorosłych, która pomaga usuwać i unikać tworzenia się kul włosowych, z kurczakiem.