Promocja! Hill's Canine Prescription Diet Skin Care Derm Defense Zobacz większe

Hill's Canine Prescription Diet Skin Care Derm Defense ( Karmy weterynaryjne dla psa )

Weterynaryjna i antyalergiczna sucha karma dla dorosłych psów mających problemy z wypadaniem sierści.

czytaj cały opis

Ocena: 

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź
  • Promocja W pakiecie taniej


Opis produktu

Zastosowanie:  Alergia środowiskowa, wypadanie sierści, atopowe zapalenie skóry

Karma Hill's Prescription Diet Skin Care Derm Defense znajduje zastosowanie u psów borykających się z alergiami środowiskowyi oraz problemem z wypadaniem sierści. Podawanie diety weterynaryjnej powinno nastąpić po konsultacji z lekarzem weterynarii. W okresie stosowania diety weterynaryjnej wymagane są regularne wizyty kontrolne u lekarza weterynarii. W razie pogorszenia stanu zdrowia zwierzęcia należy bezzwłocznie skontaktować się z lekarzem weterynarii. Regulamin zakupu diet weterynaryjnych.

Główne cechy


Producent Hill's Canine
promocja w promocji
rodzaj schorzenia alegria, skóra/sierść
rodzaj karmy weterynaryjnej karma sucha

Skład karmy Hill's Canine Prescription Diet Skin Care Derm Defense

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

zboża, mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego, roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze, jaja i produkty jajeczne, produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne.

Opis składu karmy

Początkowy składnik to zboża. Zboża są popularnym wypełniaczem karmy dla psów, jednakże nie wszystkie są cennymi źródłami węglowodanów. W przypadku takiego zapisu nie wiadomo, czy chodzi o zboża korzystne o niskim indeksie glikemicznym, czy te ciężkostrawne dla zwierząt.

Następna, druga składowa karmy to mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego. Mięso stanowi podstawę żywienia każdego psa, jako że zapewnia niezbędne dla organizmu białko zwierzęce. Jednocześnie jednak w tym przypadku mięso jest nieznanej jakosci oraz nieokreślonego pochodzenia, co jest wadą. Użyte produkty uboczne w rzeczywistości są odpadkami poubojowymi.

Jako trzeci składnik składu karmy producent podaje roślinne ekstrakty białkowe. Roślinne ekstrakty białkowe są dodatkami do psiej karmy, które podnoszą ogólny rachunek białka w analizie składu. Nie są źródłem dobrych, łatwych do trawienia protein. Białko roślinne jest mniej wartościowe dla psiego organizmu niż białko zwierzęce.

oleje i tłuszcze to czwarta składowa karmy Hill's Canine Prescription Diet Skin Care Derm Defense. Oleje i tłuszcze są niezbędne w diecie psa do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Zapisane jednak w takiej formie nie dają informacji o tym, czy pochodzą ze składników roślinnych, czy też zwierzęcych, co może mieć wpływ na ich jakość.

Karma Hill's Canine Prescription Diet Skin Care Derm Defense na piątym miejscu składu ma jaja i produkty jajeczne.

Karma Hill's Canine Prescription Diet Skin Care Derm Defense na kolejnej pozycji ma produkty pochodzenia roślinnego. Produkty pochodzenia roślinnego są zwykle wypełniaczem w karmie. Trudno mówić o ich pozytywnym wpływie na psi organizm, kiedy nie wiadomo, co konkretnie się w nich znajduje oraz jakie ma właściwości. Mogą to być zarówno resztki i nietrawione włókna, jak również produkty bogate w węglowodany.

Kolejna, siódma pozycja to substancje mineralne.

Analiza składu karmy Hill's Canine Prescription Diet Skin Care Derm Defense

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko 20.80%
tłuszcz 15.50%
węglowodany 48.80%
włókno surowe 1.50%
popiół surowy 4.80%
wilgotność 8.50%
wapń 0.68%
fosfor 0.55%
sód 0.27%
potas 0.78%
magnez 0.08%
Omega-3 1.66%
omega-6 4.36%

Dodatki dietetyczne

witamina A  
witamina D3  
żelazo 309.00mg/kg
jod 4.60mg/kg
miedź 39.20mg/kg
mangan 13.60mg/kg
cynk 262.00mg/kg
selen 0.60mg/kg

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Hill's Canine Prescription Diet Skin Care Derm Defense

Hill's Canine Prescription Diet Skin Care Derm Defense

Weterynaryjna i antyalergiczna sucha karma dla dorosłych psów mających problemy z wypadaniem sierści.

Produkty powiązane