Promocja! Hill's Canine Prescription Care i/d Stress Mini Digestive Care Zobacz większe

Hill's Canine Prescription Care i/d Stress Mini Digestive Care ( Karmy weterynaryjne dla psa )

Wysokiej jakości dieta przeznaczona dla psów małych ras poniżej 14kg, które zmagają się z zaburzeniem żołądkowo-jelitowym spowodowanym stresem.

czytaj cały opis

Ocena: 

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź
  • Promocja Wyprzedaż produktów ważnych do września 2020.


Opis produktu

Zastosowanie: Zaburzenia przewodu pokarmowego związane ze stresem

Karmę Hill's Prescription Diet I/D stosuje się w celu kontroli przewlekłych lub nawracających zaburzeń przewodu pokarmowego związanych ze stresem oraz ze stresem wywołanym przez przeprowadzkę lub fajerwerki. Podawanie diety weterynaryjnej powinno nastąpić po konsultacji z lekarzem weterynarii. W okresie stosowania diety weterynaryjnej wymagane są regularne wizyty kontrolne u lekarza weterynarii. W razie pogorszenia stanu zdrowia zwierzęcia należy bezzwłocznie skontaktować się z lekarzem weterynarii. Regulamin zakupu diet weterynaryjnych.

Główne cechy


Producent Hill's Canine
promocja w promocji
wielkość psa mała rasa, miniaturka
rodzaj schorzenia przewód pokarmowy, stres
rodzaj karmy weterynaryjnej karma sucha

Skład karmy Hill's Canine Prescription Care i/d Stress Mini Digestive Care

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

zboża, mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego, roślinne ekstrakty białkowe, produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, minerały, warzywa, mleko i produkty mleczne, ryż, skrobia kukurydziana, gluten kukurydziany, mączka drobiowa, olej roślinny, tłuszcze zwierzęce.

Opis składu karmy

Pierwszy składniki karmy Hill's Canine Prescription Care i/d Stress Mini Digestive Care to zboża. Zboża są popularnym wypełniaczem karmy dla psów, jednakże nie wszystkie są cennymi źródłami węglowodanów. W przypadku takiego zapisu nie wiadomo, czy chodzi o zboża korzystne o niskim indeksie glikemicznym, czy te ciężkostrawne dla zwierząt.

Następna, druga składowa karmy to mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego. Mięso stanowi podstawę żywienia każdego psa, jako że zapewnia niezbędne dla organizmu białko zwierzęce. Jednocześnie jednak w tym przypadku mięso jest nieznanej jakosci oraz nieokreślonego pochodzenia, co jest wadą. Użyte produkty uboczne w rzeczywistości są odpadkami poubojowymi.

Kolejna, trzecia pozycja to roślinne ekstrakty białkowe. Roślinne ekstrakty białkowe są dodatkami do psiej karmy, które podnoszą ogólny rachunek białka w analizie składu. Nie są źródłem dobrych, łatwych do trawienia protein. Białko roślinne jest mniej wartościowe dla psiego organizmu niż białko zwierzęce.

produkty pochodzenia roślinnego to czwarta pozycja na liście składników karmy.. Produkty pochodzenia roślinnego są zwykle wypełniaczem w karmie. Trudno mówić o ich pozytywnym wpływie na psi organizm, kiedy nie wiadomo, co konkretnie się w nich znajduje oraz jakie ma właściwości. Mogą to być zarówno resztki i nietrawione włókna, jak również produkty bogate w węglowodany.

Karma Hill's Canine Prescription Care i/d Stress Mini Digestive Care na kolejnej pozycji ma oleje i tłuszcze. Oleje i tłuszcze są niezbędne w diecie psa do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Zapisane jednak w takiej formie nie dają informacji o tym, czy pochodzą ze składników roślinnych, czy też zwierzęcych, co może mieć wpływ na ich jakość.

Kolejny komponent składu Hill's Canine Prescription Care i/d Stress Mini Digestive Care to minerały.

Siódmy punkt na liście składników to warzywa. Jakkolwiek warzywa mogą stanowić istotne uzupełnienie psiej diety, o tyle trudno mówić o ich jakości, gdy nie wiadomo, co konkretnie dodane jest do karmy. Mogą to być warzywa trudne do strawienia dla psa albo zawierające wiele niemożliwych do strawienia włókien pokarmowych.

Karma Hill's Canine Prescription Care i/d Stress Mini Digestive Care na ósmym miejscu składu ma mleko i produkty mleczne. Mleko i produkty mleczne w karmie dla psów mogą sprzyjać regulacji procesów trawienia oraz ułatwiać wydalanie resztek pokarmowych. Jednocześnie, mleko może mieć właściwości alergizujące. Trzeba pamiętać, że wiele dorosłych psów reaguje na nie biegunką z powodu nietolerancji.

  • skrobia kukurydziana
  • gluten kukurydziany
  • olej roślinny

Analiza składu karmy Hill's Canine Prescription Care i/d Stress Mini Digestive Care

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko surowe 23.30%
tłuszcz surowy 7.80%
włókno surowe 1.70%
popiół surowy 5.39%
wapń 0.74%
fosfor 0.58%
magnez 0.09%
potas 0.87%
sód 0.33%
Omega-3 0.80%

Dodatki dietetyczne

witamina A  
witamina D3  
witamina E 550.00mg/kg
witamina C 90.00mg/kg
beta-karoten 1.50mg/kg
L-karnityna 325.00mg/kg
żelazo 313.00mg/kg
jod 4.70mg/kg
miedź 39.70mg/kg
mangan 13.70mg/kg
cynk 265.00mg/kg
selen 0.60mg/kg

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Hill's Canine Prescription Care i/d Stress Mini Digestive Care

Hill's Canine Prescription Care i/d Stress Mini Digestive Care

Wysokiej jakości dieta przeznaczona dla psów małych ras poniżej 14kg, które zmagają się z zaburzeniem żołądkowo-jelitowym spowodowanym stresem.

Produkty powiązane