Promocja! Hill's Canine Prescription Diet k/d Kidney Care Zobacz większe

Hill's Canine Prescription Diet k/d Kidney Care ( Karmy weterynaryjne dla psa )

Dieta stosowana u psów ze schorzeniami nerek, a także przy niewydolności serca.

czytaj cały opis

Ocena: 

83,53 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Zastosowanie:  choroby nerek i sercja

Karma Hill's Prescription Diet K/D znajduje zastosowanie u psów cierpiących na choroby  nerek i serca. Podawanie diety weterynaryjnej powinno nastąpić po konsultacji z lekarzem weterynarii. W razie pogorszenia stanu zdrowia zwierzęcia należy bezzwłocznie skontaktować się z lekarzem weterynarii. Regulamin zakupu diet weterynaryjnych.

Główne cechy


Producent Hill's Canine
promocja w promocji
rodzaj schorzenia serce, niewydolność nerek
rodzaj karmy weterynaryjnej karma sucha

Skład karmy Hill's Canine k/d

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

śruta ryżowa, tłuszcz zwierzęcy, śruta kukurydziana, jaja sproszkowane, glutenowa mączka kukurydziana, hydrolizat białka zwierzęcego, siemię lniane, olej rybi, suszone wysłodki buraczane, węglan wapnia, celuloza, cytrynian potasu, chlorek potasu, siarczan wapnia, L-lizyna, sól, tlenek magnezu, tauryna, L-treonina, L-tryptofan, witaminy.

Opis składu karmy

Pierwszy składniki karmy Hill's Canine k/d to śruta ryżowa.

Karma Hill's Canine k/d na kolejnej pozycji ma tłuszcz zwierzęcy. Choć tłuszcz zwierzęcy sam w sobie jest niezbędnym dodatkiem do karmy dla psów, to jednak powinno być określone jego pochodzenie. W takim zapisie składnika nie sposób stwierdzić, jaką jakość ma przedstawiony tłuszcz oraz czy pochodzi z jednego gatunku zwierzęcia.

Kolejny komponent składu Hill's Canine k/d to śruta kukurydziana. Generalnie śruta kukurydziana jest składnikiem paszowym przeznaczonym do skarmiania bydła i trzody chlewnej. W karmie pełni funkcję jedynie wypełniacza, nie gwarantując żadnych pozytywnych efektów dla psa. Jest dość ciężkostrawna, bogata w węglowodany, trudno przyswajalna.

jaja sproszkowane to kolejna pozycja składu karmy Hill's Canine k/d.

W analizowanej karmie kolejna pozycja to glutenowa mączka kukurydziana. Glutenowa mączka kukurydziana jest kiepskiej jakości wypełniaczem, powstałym na skutek przetworzenia samej kukurydzy. Mączka zawiera sporo białka roślinnego, które jednak w niewielkim stopniu jest przyswajane. Jest bogata w węglowodany. Może powodować alergie.

Następna, szósta składowa karmy to hydrolizat białka zwierzęcego. Hydrolizat białka sam w sobie jest korzystny dla organizmu - zawiera wyłącznie skumulowane proteiny, które są składnikiem budulcowym. Minusem jest brak oznaczenia, od jakiego zwierzęcia pochodzi. Hydrolizaty białka nie wywołują reakcji alergicznych i są wysoko przyswajalne.

siemię lniane to siódma składowa karmy Hill's Canine k/d. Siemię lniane to jeden z dodatków prozdrowotnych w psiej diecie. Dostarcza do organizmu czworonoga kwasów tłuszczowych nienasyconych, zarówno Omega-3, jak i Omega-6. Dodatkowo, działa przeciwzapalnie, wspomaga zdrowie stawów i układu pokarmowego, a także regeneruje śluzówkę żołądka i jelit.

olej rybi to ósma pozycja na liście składników karmy..

Analiza składu karmy Hill's Canine k/d

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko 14.50%
fosfor 0.24%
Omega-3 1.27%
omega-6 2.84%
magnez 0.12%
potas 0.77%
sód 0.20%
tauryna 0.10%
tłuszcz 19.80%
wapń 0.76%
węglowodany 59.10%
włókno surowe 1.80%

Dodatki dietetyczne

beta-karoten 1.60mg/kg
witamina A 10811.00IU/kg
witamina C 76.00mg/kg
witamina D 508.00IU/kg
witamina E 649.00mg/kg

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Hill's Canine Prescription Diet k/d Kidney Care

Hill's Canine Prescription Diet k/d Kidney Care

Dieta stosowana u psów ze schorzeniami nerek, a także przy niewydolności serca.

Produkty powiązane