Promocja! Hill's Canine Prescription Diet j/d Joint Care Zobacz większe

Hill's Canine Prescription Diet j/d Joint Care ( Karmy weterynaryjne dla psa )

Dieta weterynaryjna stosowana pomocniczo przy schorzeniach stawów u psów dorosłych.

czytaj cały opis

Ocena: 

85,70 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Zastosowanie:  choroby stawów

Karma Hill's Prescription Diet J/D znajduje zastosowanie u psów cierpiących na choroby stawów. Podawanie diety weterynaryjnej powinno nastąpić po konsultacji z lekarzem weterynarii. W razie pogorszenia stanu zdrowia zwierzęcia należy bezzwłocznie skontaktować się z lekarzem weterynarii. Regulamin zakupu diet weterynaryjnych.

Główne cechy


Producent Hill's Canine
promocja w promocji
rodzaj schorzenia stawy
rodzaj karmy weterynaryjnej karma sucha

Skład karmy Hill's Canine j/d

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

kukurydza, pszenica, ryż piwowarski, siemię lniane, mączka sojowa, drobiowa mączka mięsna, mączka z łusek grochu, hydrolizat białka zwierzęcego, olej rybi, suszone jaja, składniki mineralne, L-karnityna, witaminy, hydrolizat skorupiaków, hydrolizat chrząstki, beta-karoten.

Opis składu karmy

Pierwszy składniki karmy Hill's Canine j/d to kukurydza. Kukurydza to pospolity składnik stanowiący wypełnienie karm. Nie jest wskazany dla psów cierpiących na cukrzycę czy z chorobami nerek, jako że zawiera węglowodany o wysokim indeksie glikemicznym. Dodatkowo może sprzyjać nadwadze oraz znacznemu pobudzeniu psa. Jest składnikiem alergizującym.

Kolejna, druga składowa karmy to pszenica. Pszenica to popularny wypełniacz karm dla psów. Jest to składnik zbożowy bogaty w gluten, przez co może powodować reakcje uczuleniowe u psów cierpiących na alergie pokarmowe. Zapewnia dużo węglowodanów, a jednocześnie ma wysoki indeks glikemiczny, przez co nie nadaje się do żywienia psów z cukrzycą.

Karma Hill's Canine j/d na trzecim miejscu składu ma ryż piwowarski. O ile stanowi dodatek do diety psa, ryż piwowarski może mieć dość pozytywny wpływ na organizm czworonoga. Dostarcza przede wszystkim węglowodanów o niewysokim indeksie glikemicznym. Może powodować z rzadka reakcje uczuleniowe.

siemię lniane to kolejna pozycja składu karmy Hill's Canine j/d. Siemię lniane to jeden z dodatków prozdrowotnych w psiej diecie. Dostarcza do organizmu czworonoga kwasów tłuszczowych nienasyconych, zarówno Omega-3, jak i Omega-6. Dodatkowo, działa przeciwzapalnie, wspomaga zdrowie stawów i układu pokarmowego, a także regeneruje śluzówkę żołądka i jelit.

Kolejny komponent składu Hill's Canine j/d to mączka sojowa.

Kolejny składnik w tej karmie to drobiowa mączka mięsna. Mięso drobiowe jest źródłem białka zwierzęcego, które zazwyczaj dobrze się trawi i przyswaja. Brak wymienionych gatunków drobiu, z którego wykonano mączkę jest wadą i powoduje, że karma może być bardziej tłusta albo wywoływać alergie u psów wrazliwych.

W analizowanej karmie kolejna pozycja to mączka z łusek grochu. Mączka grochowa stanowi jeden ze składników, który jest dodatkiem do psiej karmy. Bardzo istotne jest, aby nie stanowił on podstawowego składnika karmy, jako że jest bogaty w białko roślinne. Dodatkowo zawiera również niewielkie ilości włókien, które pomagają w regulacji trawienia.

Ósmy punkt na liście składników to hydrolizat białka zwierzęcego. Hydrolizat białka to doskonałe rozwiązanie w przypadku psów cierpiących na alergie pokarmowe. Hydrolizaty zawierają samo białko zwierzęce, które jest łatwostrawne i dobrze przyswajalne. Brak informacji, z jakiego gatunku zwierząt pochodzi białko, jest minusem tego składnika.

Analiza składu karmy Hill's Canine j/d

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko 20.00%
EPA i DHA 0.42%
fosfor 0.57%
Omega-3 3.60%
omega-6 2.39%
magnez 0.15%
potas 0.75%
sód 0.25%
tłuszcz 16.41%
wapń 0.67%
węglowodany 52.93%
włókno surowe 5.98%

Dodatki dietetyczne

beta-karoten 1.63mg/kg
glukozamina 625.00mg/kg
L-karnityna 347.83mg/kg
tauryna 1195.65mg/kg
witamina C 108.70mg/kg
witamina E 793.48mg/kg
witamina A 7050.00IU/kg
witamina D 746.74IU/kg

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Hill's Canine Prescription Diet j/d Joint Care

Hill's Canine Prescription Diet j/d Joint Care

Dieta weterynaryjna stosowana pomocniczo przy schorzeniach stawów u psów dorosłych.