Promocja! Hill's Canine Prescription Diet j/d Reduced Calorie Joint Care Zobacz większe

Hill's Canine Prescription Diet j/d Reduced Calorie Joint Care ( Karmy weterynaryjne dla psa )

Kompletna dieta stosowana u psów ze schorzeniami stawów, dodatkowo pomaga ona zapobiegać nadwadze.

czytaj cały opis

140,30 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Zastosowanie:  choroby stawów

Karma Hill's Prescription Diet J/D znajduje zastosowanie u psów cierpiących na choroby stawów.

Podawanie diety weterynaryjnej powinno nastąpić po konsultacji z lekarzem weterynarii. W razie pogorszenia stanu zdrowia zwierzęcia należy bezzwłocznie skontaktować się z lekarzem weterynarii. Regulamin zakupu diet weterynaryjnych.

Główne cechy


Producent Hill's Canine
promocja w promocji
rodzaj schorzenia stawy, nadwaga
rodzaj karmy weterynaryjnej karma sucha

Skład karmy Hill's Canine j/d Reduced Calorie

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

śruta kukurydziana, śruta ryżowa, mączka z łusek grochu, mączka sojowa, siemię lniane, mączka z kurczaka, mączka z indyka, glutenowa mączka kukurydziana, podroby, celuloza, suszone wysłodki buraczane, tłuszcz zwierzęcy, olej rybny, L-lizyna, L-karnityna, chlorek potasu, sól, węglan wapnia, Dl-metionina, tauryna, L-tryptofan, L-treonina, witaminy.

Opis składu karmy

Pierwszy składniki karmy Hill's Canine j/d Reduced Calorie to śruta kukurydziana. Generalnie śruta kukurydziana jest składnikiem paszowym przeznaczonym do skarmiania bydła i trzody chlewnej. W karmie pełni funkcję jedynie wypełniacza, nie gwarantując żadnych pozytywnych efektów dla psa. Jest dość ciężkostrawna, bogata w węglowodany, trudno przyswajalna.

Jako drugi składnik składu karmy producent podaje śruta ryżowa.

Trzeci punkt na liście składników to mączka z łusek grochu. Mączka grochowa stanowi jeden ze składników, który jest dodatkiem do psiej karmy. Bardzo istotne jest, aby nie stanowił on podstawowego składnika karmy, jako że jest bogaty w białko roślinne. Dodatkowo zawiera również niewielkie ilości włókien, które pomagają w regulacji trawienia.

mączka sojowa to czwarta pozycja na liście składników karmy..

Karma Hill's Canine j/d Reduced Calorie na piątym miejscu składu ma siemię lniane. Siemię lniane to jeden z dodatków prozdrowotnych w psiej diecie. Dostarcza do organizmu czworonoga kwasów tłuszczowych nienasyconych, zarówno Omega-3, jak i Omega-6. Dodatkowo, działa przeciwzapalnie, wspomaga zdrowie stawów i układu pokarmowego, a także regeneruje śluzówkę żołądka i jelit.

mączka z kurczaka to szósta składowa karmy Hill's Canine j/d Reduced Calorie. Mączka jest generalnie dobrym, skoncentrowanym źródłem białek. W tym przypadku wiadomo, że pochodzi z kurczaka - jednakże nie zostało do jej produkcji użyte wyłącznie mięso. Wyprodukowana została również z piór, dziobów oraz innych opadów poubojowych.

Kolejna, siódma składowa karmy to mączka z indyka. Indyk stanowi dobre, alternatywne dla kurczaka źródło białka zwierzęcego w karmie dla psów. Do organizmu dostarcza również m.in. wapnia, potasu, żelaza czy cynku. Jest lekkostrawny oraz ma niski wskaźnik cholesterolu. Mączka wykonana jest z całego indyka.

Następna, ósma składowa karmy to glutenowa mączka kukurydziana. Glutenowa mączka kukurydziana jest kiepskiej jakości wypełniaczem, powstałym na skutek przetworzenia samej kukurydzy. Mączka zawiera sporo białka roślinnego, które jednak w niewielkim stopniu jest przyswajane. Jest bogata w węglowodany. Może powodować alergie.

Analiza składu karmy Hill's Canine j/d Reduced Calorie

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko 24.00%
EPA i DHA 0.37%
fosfor 0.62%
Omega-3 3.41%
omega-6 2.22%
magnez 0.15%
potas 0.80%
sód 0.25%
tłuszcz 14.70%
wapń 0.68%
węglowodany 46.50%
włókno surowe 9.90%

Dodatki dietetyczne

beta-karoten 1.60mg/kg
glukozamina 1125.00mg/kg
L-karnityna 337.00mg/kg
chondroityna 870.00mg/kg
tauryna 1098.00mg/kg
witamina C 120.00mg/kg
witamina E 715.00mg/kg
witamina A 7050.00IU/kg
witamina D 730.00IU/kg

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

karma jest rewelacyjna. Mój Malamut czuje się znakomicie i co najważniejsze gubi jednocześnie nadwagę. Polecam dla piesków które mają problemy ze stawami

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Hill's Canine Prescription Diet j/d Reduced Calorie Joint Care

Hill's Canine Prescription Diet j/d Reduced Calorie Joint Care

Kompletna dieta stosowana u psów ze schorzeniami stawów, dodatkowo pomaga ona zapobiegać nadwadze.