Gourmet Gold Pate Zobacz większe

Gourmet Gold Pate ( Karma dla kota mokra )

Pyszny i delikatny pasztet dla kotów. Smakowita karma dla kotów dorosłych.

czytaj cały opis

3,36 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Przeznaczenie: Koty dorosłe.

Gourmet Gold Pate to wyśmienite pasztety dla kotów. Gładka konsystencja, intensywny zapach oraz wyśmienity smak to doskonała alternatywa dla innych porduktow Gourmet takich jak: Gourmet Gold oraz Gourmet Diamant.

Skład

Królik:Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego ( w tym 4% królika), składniki mineralne, produkty pochodzenia roślinnego.

Kurczak:Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego ( w tym 4% kurczaka), składniki mineralne, produkty pochodzenia roślinnego.

Tuńczyk:Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, ryby i produkty pochodne (w tym 4% tuńczyka), składniki mineralne, produkty pochodzenia roślinnego.

Wołowina:Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% wołowiny), składniki mineralne, produkty pochodzenia roślinnego.

Indyk: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, ryby i produkty pochodne (w tym 4% indyka), składniki mineralne, produkty pochodzenia roślinnego.

Analiza składu

Białko 7,5%, tłuszcz 3,7%, włókno surowe 0,5%, popiół 1,3%, woda 81,5%

Główne cechy


Producent Gourmet
wiek kota dla dorosłych
jakość ekonomiczny
rodzaj opakowania puszka
wielkość opakowania do 100g

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

To jedyna karma, która przechodzi przez gardło mojej kotce, dosłownie, ponieważ ma guza przełyku. Żadne karmy mokre nawet rozdrobnione na "pasztet" nie zdały tak egzaminu jak ta karma. Są różne weterynaryjne karmy o takiej samej konsystencji ale niestety smakowo nie pasowały kotce.

Oceniający:
Oceń 

Kupiłam te pasztety tylko kilka razy na początku, bo jeszcze zapasów nie zrobiłam, a w sklepie było tylko to i Kitiket. Koty jadły, ale szału nie ma.

Oceniający:
Oceń 

Najbardziej śmierdzące kupy są po tej karmie.

Oceniający:
Oceń 

moja kotka ma problemy z układem pokarmowym (zgrubienie w przełyku przed żołądkiem)także z karm mokrych mogę jedynie te je podawać, bardzo się cieszę że produkują takie musy :) kot je uwielbia

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Gourmet Gold Pate

Gourmet Gold Pate

Pyszny i delikatny pasztet dla kotów. Smakowita karma dla kotów dorosłych.

Produkty powiązane