Promocja! Golden Grey Master Zobacz większe

Golden Grey Master ( Żwirek dla kota )

Fantastyczny, samozbrylający żwirek. Zawarty w nim silikon (3%) ułatwia zachowanie czystości w kociej kuwecie.

czytaj cały opis

32,15 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Żwirek doskonale pochłania zapachy. Jest niezwykle wydajny - 14kg odpowiada 45kg innych żwirków. Zbryla się w drobne kulki, które należy wyrzucać do śmieci. Wydziela delikatny zapach pudru dla niemowląt.

Główne cechy


Producent Golden Grey
promocja w promocji
jakość premium
rodzaj żwirku dla kota bentonitowy, zbrylający

Oceny produktu

Oceniający:
Oceń 

Fakt, ładnie się zbryla utrzymując wilgoć na wierzchu,jest wydajny, owszem, ale absolutnie nieprawdą jest, że nie pyli, bo pyli i to jest dla mnie minusem.

Oceniający:
Oceń 

Kupuję Master Greya od blisko 2 lat i nie zmienię tego żwirku na żaden inny. Opinie które czytam, bardzo mnie dziwnią i z żadną się nie zgodzę. Stosowałam dla mojego kota wszystkie 3 rodzaje i z każdego jestem bardzo zadowolona. NIE ROZNOSI się na kocich łapach, chyba że kot przekopuje kuwetę, to żwirek jest wtedy wszędzie ;) Jest BARDZO WYDAJNY - worek 14kg starcza średnio na 6 m-cy przy codziennym sprzątaniu kuwety. Ta pani co to jej na miesiąc starczyło opakowanie to chyba nie wie o czym mówi i jak się powinno stosować ten żwirek. Przy regularnym sprzątaniu nic się nie przykleja do kuwety, chyba że ktoś sprząta raz na tydzień. Cena jest adekwatna do jakości produktu, jakość fantastyczna, przede wszystkim nie śmierdzi i jest łatwy w sprzątaniu.Naprawdę polecam !!!

Oceniający:
Oceń 

Kupiłam go bo miał dobre opinie, ale ja nie jestem zadowolona. Nigdy nie byłam zwolenniczką żwirków bentonitowych, ale mój dotychczasowy zwirek stracił na jakości i zdecydowałam się na ten. Niewątpliwą zaleta jest jego zapach i zbrylanie, ale jest mało wydajny, nawet bardzo mało. Dwa opakowania starczyły mi na niecały miesiąc przy 2ch kotach - przy tej cenie to zdecydowanie za mało. Strasznie klei się do dna kuwety, łopatkę można złamać. Nie kupię go więcej.

Oceniający:
Oceń 

Owszem żwirek o ładnym zapachu,wydajny,nie pyli, ale strasznie roznosi się po całym domu za łapami.Ziarenka żwirku są nieco większe niż granulki proszku do prania i to jest mankament,bo chociaż przy krytych kuwetach mam dywaniki-wycieraczki,niewiele to pomaga,po każdym skorzystaniu z kuwety,muszę zmiatać te małe białe drobinki,których wszędzie pełno,nie tylko w łazience(kto ma więcej kotów nie polecam)

Dodaj ocenę

Dodaj ocenę

Golden Grey Master

Golden Grey Master

Fantastyczny, samozbrylający żwirek. Zawarty w nim silikon (3%) ułatwia zachowanie czystości w kociej kuwecie.

Produkty powiązane