Fish4Dogs Finest Salmon Complete Small Breed Zobacz większe

Fish4Dogs Finest Salmon Complete Small Breed ( Karma dla psa )

Karma sucha premium z linii Finest z łososia dla psów dorosłych ras małych wzbogacona naturalnymi suplementami.

czytaj cały opis

Ocena: 

50,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź

Osoby które kupiły ten produkt, kupiły także:


Opis produktu

Karmy Fish4Dogs z linii Finest są odpowiednie dla psów, które cierpią na alergię pokarmową. Produkt ma bardzo dużą zawartość mięsa z ryby i naturalnych suplementów. Karma może służyć jako hipoalergiczna karma eliminacyjna oraz może być stosowana przy takich zaburzeniach jak alergia pokarmowa, zapalenie skóry, zapalenie żołądka i jelit oraz nietolerancja pokarmowa. W karmie znajdziemy wysoki poziom kwasów omega 3, a wielkość i kształt krokieta specjalnie przygotowana jest z myślą o rasach małych. Dodatkowo w produkcie znajduje się dużo cynku, który wpływa na regenerację skóry i przyspiesza proces gojenia

Karmy nie zawierają produktów zbożowych, konserwantów ani substancji aromatyzujących.

Główne cechy


Producent Fish4Dogs
wiek psa dla dorosłych
wielkość psa mała rasa, miniaturka
jakość premium
rekomendacje polecany przez zwierzakowo
skład bezzbożowa, bez kurczaka
rodzaj karmy dla psa dla wrażliwych

Skład karmy Fish4Dogs Finest Salmon Complete Small Breed

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

łosoś(27.00%), ziemniaki(21.00%), mąka grochowa(20.00%), mączka z łososia(11.90%), olej z łososia(9.70%), pulpa buraczana, drożdże, olej słonecznikowy, składniki mineralne.

Opis składu karmy

Pierwszy składniki karmy Fish4Dogs Finest Salmon Complete Small Breed to łosoś. Łosoś stanowi wysokiej jakości źródło białka zwierzęcego. Dostarcza do organizmu kwasów Omega 3, jak również witamin z grupy B. To dobre źródło minerałów. Trzeba mieć na uwadze, że podany w takiej formie - do karmy dodawany jest w całości, łącznie z ośćmi czy np. łbami.

Kolejna, druga pozycja to ziemniaki. Ziemniaki coraz częściej są spotykane jako wypełniacz w karmach dla psów. Rzadziej niż zboża wywołują reakcję alergiczną i mają umiarkowaną ilość węglowodanów oraz włókien roślinnych. W niedużych ilościach poprawiają trawienie oraz proces przyswajania pokarmu i usuwania resztek.

Jako trzeci składnik składu karmy producent podaje mąka grochowa.

Czwarty ingredient składu karmy to mączka z łososia. Łosoś stanowi dobre źródło nie tylko białka zwierzęcego, ale również kwasów tłuszczowych nienasyconych, przede wszystkim Omega-3. Białko zwierzęce jest dobrze przyswajalne i sprawdza się dla psów wrazliwych oraz alergików. Mączkę wykonano z całego łososia.

olej z łososia to piąta składowa karmy Fish4Dogs Finest Salmon Complete Small Breed. Olej z łososia uznawany jest za jeden z najlepszych tłuszczów, które mogą występować w karmach dla psów. Sprawdza się przy żywieniu psów wrażliwych oraz alergików. Łatwo się przyswaja. Stanowi źródło kwasów tłuszczowych nienasyconych, wpływających na zdrową skórę i sierść.

Karma Fish4Dogs Finest Salmon Complete Small Breed na kolejnej pozycji ma pulpa buraczana. Pulpa buraczana uznawana jest za bardzo dobre źródło włókien, które wpływają pozytywnie na proces trawienia i wydalania. W niewielkich ilościach może wspomagać odchudzanie psa oraz dobrze wpływać na dietę czworonoga cierpiącego na cukrzycę.

Następna, siódma składowa karmy to drożdże.

Kolejna, ósma składowa karmy to olej słonecznikowy.

Analiza składu karmy Fish4Dogs Finest Salmon Complete Small Breed

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko surowe 26.00%
tłuszcz 12.00%
popiół surowy 7.50%
błonnik 2.50%
kwasy tłuszczowe n-3 1.80%

Dodatki dietetyczne

witamina A 22500.00IU/kg
witamina D3 1800.00IU/kg
witamina E 700.00IU/kg
cynk 600.00mg/kg
miedź 30.00mg/kg
wapń 2.50mg/kg
fosfor 0.74%

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Fish4Dogs Finest Salmon Complete Small Breed

Fish4Dogs Finest Salmon Complete Small Breed

Karma sucha premium z linii Finest z łososia dla psów dorosłych ras małych wzbogacona naturalnymi suplementami.

Produkty powiązane