Fish4Dogs Finest Complete Puppy Food Small Breed Zobacz większe

Fish4Dogs Finest Complete Puppy Food Small Breed ( Karma dla psa )

Karma sucha premium z linii Finest z łososia dla szczeniąt ras małych wzbogacona naturalnymi suplementami.

czytaj cały opis

Ocena: 

50,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Karmy Fish4Dogs z linii Finest są odpowiednie dla psów, które cierpią na alergię pokarmową. Produkt ma bardzo dużą zawartość mięsa z ryby i naturalnych suplementów. Karma może służyć jako hipoalergiczna karma eliminacyjna oraz może być stosowana przy takich zaburzeniach jak alergia pokarmowa, zapalenie skóry, zapalenie żołądka i jelit oraz nietolerancja pokarmowa. W karmie znajdziemy wysoki poziom kwasów omega 3, chondroityny i glukozaminy oraz nienasyconych kwasów DHA, a wielkość i kształt krokieta specjalnie przygotowana jest z myślą o rasach małych.

Karmy nie zawierają produktów zbożowych, konserwantów ani substancji aromatyzujących.

Główne cechy


Producent Fish4Dogs
wiek psa dla szczeniąt
wielkość psa miniaturka, mała rasa
jakość premium
rekomendacje polecany przez zwierzakowo
skład bez kurczaka, bezzbożowa
rodzaj karmy dla psa dla wrażliwych

Skład karmy Fish4Dogs Finest Complete Puppy Food Small Breed

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

łosoś(27.00%), ziemniaki(21.00%), mąka grochowa(20.00%), mączka z łososia(11.90%), olej z łososia(9.70%), pulpa buraczana, drożdże, olej słonecznikowy, składniki mineralne.

Opis składu karmy

Początkowy składnik to łosoś. Łosoś stanowi wysokiej jakości źródło białka zwierzęcego. Dostarcza do organizmu kwasów Omega 3, jak również witamin z grupy B. To dobre źródło minerałów. Trzeba mieć na uwadze, że podany w takiej formie - do karmy dodawany jest w całości, łącznie z ośćmi czy np. łbami.

ziemniaki to kolejna pozycja składu karmy Fish4Dogs Finest Complete Puppy Food Small Breed. Ziemniaki stanowią wypełnienie popularnych psich karm przeznaczonych dla psów cierpiących na alergie pokarmowe - z uwagi na brak glutenu nie wywołują uczuleń. Są źródłem węglowodanów o niskim indeksie glikemicznym. Dostarczają również niewielkich ilości włókien stymulujących trawienie.

Karma Fish4Dogs Finest Complete Puppy Food Small Breed na trzecim miejscu składu ma mąka grochowa.

Kolejna, czwarta pozycja to mączka z łososia. Łosoś stanowi dobre źródło nie tylko białka zwierzęcego, ale również kwasów tłuszczowych nienasyconych, przede wszystkim Omega-3. Białko zwierzęce jest dobrze przyswajalne i sprawdza się dla psów wrazliwych oraz alergików. Mączkę wykonano z całego łososia.

Kolejny komponent składu Fish4Dogs Finest Complete Puppy Food Small Breed to olej z łososia. Olej z łososia jest jednym z ważniejszych dodatkowych składników w karmach dla psów. Zawiera dużo kwasów nienasyconych Omega-3, które doskonale wpływają na zdrowie i wygląd skóry oraz sierści. Szczególnie ważny jest dla szczeniąt - wspiera rozwój komórek mózgu i układu nerwowego.

Karma Fish4Dogs Finest Complete Puppy Food Small Breed na kolejnej pozycji ma pulpa buraczana. Pulpa buraczana to dodatek do żywienia, wokół którego narosło wiele kontrowersji. W niewielkich ilościach jest substancją pozytywnie wpływającą na procesy trawienia oraz wydalania resztek pokarmowych z organizmu. Może obniżać poziom cukru we krwi oraz wspomagać odchudzanie.

W analizowanej karmie kolejna pozycja to drożdże.

Kolejna, ósma składowa karmy to olej słonecznikowy.

Analiza składu karmy Fish4Dogs Finest Complete Puppy Food Small Breed

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko surowe 26.00%
tłuszcz surowy 12.00%
popiół surowy 7.50%
błonnik 2.50%
Omega-3 1.00%

Dodatki dietetyczne

witamina A 22500.00IU/kg
witamina D3 1800.00IU/kg
witamina E 700.00IU/kg
cynk 600.00mg/kg
miedź 30.00mg/kg
wapń 2.50mg/kg
fosfor 0.90%

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Fish4Dogs Finest Complete Puppy Food Small Breed

Fish4Dogs Finest Complete Puppy Food Small Breed

Karma sucha premium z linii Finest z łososia dla szczeniąt ras małych wzbogacona naturalnymi suplementami.

Produkty powiązane