Fish4Dogs Finest Complete Puppy Food Medium&Large Breed Zobacz większe

Fish4Dogs Finest Complete Puppy Food Medium&Large Breed ( Karma dla psa )

Karma sucha premium z linii Finest z łososia dla szczeniąt ras średnich i dużych wzbogacona naturalnymi suplementami.

czytaj cały opis

Ocena: 

Dodaj do listy życzeń

Dostawa od 0zł sprawdź


Opis produktu

Karmy Fish4Dogs z linii Finest są odpowiednie dla psów, które cierpią na alergię pokarmową. Produkt ma bardzo dużą zawartość mięsa z ryby i naturalnych suplementów. Karma może służyć jako hipoalergiczna karma eliminacyjna oraz może być stosowana przy takich zaburzeniach jak alergia pokarmowa, zapalenie skóry, zapalenie żołądka i jelit oraz nietolerancja pokarmowa. W karmie znajdziemy wysoki poziom kwasów omega 3, chondroityny i glukozaminy oraz nienasyconych kwasów DHA, a wielkość i kształt krokieta specjalnie przygotowana jest z myślą o rasach średnich i dużych.

Karmy nie zawierają produktów zbożowych, konserwantów ani substancji aromatyzujących.

Skład karmy Fish4Dogs Finest Complete Puppy Food Medium&Large Breed

Pełen skład karmy

Składniki oznaczone czerwonym podkreśleniem zaklysyfikowaliśmy jako potencjalnie niepożądane - patrz szczegóły w opise składu.

łosoś(27.00%), ziemniaki(21.00%), mąka grochowa(20.00%), mączka z łososia(11.90%), olej z łososia(9.70%), pulpa buraczana, drożdże, olej słonecznikowy, składniki mineralne.

Opis składu karmy

Początkowy składnik to łosoś. Łosoś stanowi wysokiej jakości źródło białka zwierzęcego. Dostarcza do organizmu kwasów Omega 3, jak również witamin z grupy B. To dobre źródło minerałów. Trzeba mieć na uwadze, że podany w takiej formie - do karmy dodawany jest w całości, łącznie z ośćmi czy np. łbami.

Drugi punkt na liście składników to ziemniaki. Ziemniaki coraz częściej są spotykane jako wypełniacz w karmach dla psów. Rzadziej niż zboża wywołują reakcję alergiczną i mają umiarkowaną ilość węglowodanów oraz włókien roślinnych. W niedużych ilościach poprawiają trawienie oraz proces przyswajania pokarmu i usuwania resztek.

mąka grochowa to trzecia składowa karmy Fish4Dogs Finest Complete Puppy Food Medium&Large Breed.

Następna, czwarta składowa karmy to mączka z łososia. Łosoś stanowi dobre źródło nie tylko białka zwierzęcego, ale również kwasów tłuszczowych nienasyconych, przede wszystkim Omega-3. Białko zwierzęce jest dobrze przyswajalne i sprawdza się dla psów wrazliwych oraz alergików. Mączkę wykonano z całego łososia.

Jako piąty składnik składu karmy producent podaje olej z łososia. Olej z łososia uznawany jest za jeden z najlepszych tłuszczów, które mogą występować w karmach dla psów. Sprawdza się przy żywieniu psów wrażliwych oraz alergików. Łatwo się przyswaja. Stanowi źródło kwasów tłuszczowych nienasyconych, wpływających na zdrową skórę i sierść.

W analizowanej karmie kolejna pozycja to pulpa buraczana. Pulpa buraczana budzi wiele kontrowersji w świecie żywienia psów. Niewielka ilość tego niestrawialnego dodatku reguluje pracę jelit i wspomaga regularne wydalanie resztek pokarmowych. Zauważono również wpływ pulpy na regulację poziomu cukru u psów mających problem z cukrzycą.

Kolejny komponent składu Fish4Dogs Finest Complete Puppy Food Medium&Large Breed to drożdże.

olej słonecznikowy to ósma pozycja na liście składników karmy..

Analiza składu karmy Fish4Dogs Finest Complete Puppy Food Medium&Large Breed

Nie wiesz po co karmie fosfor?

Najedź na wybrany element i poznaj jego znaczenie.

białko surowe 26.00%
tłuszcz surowy 12.00%
popiół surowy 7.50%
błonnik 2.50%
kwasy tłuszczowe n-3 1.90%

Dodatki dietetyczne

witamina A 22500.00IU/kg
witamina D3 1800.00IU/kg
witamina E 700.00IU/kg
cynk 600.00mg/kg
miedź 30.00mg/kg
wapń 2.50mg/kg
fosfor 0.90mg/kg

Oceny produktu

Dodaj ocenę

Fish4Dogs Finest Complete Puppy Food Medium&Large Breed

Fish4Dogs Finest Complete Puppy Food Medium&Large Breed

Karma sucha premium z linii Finest z łososia dla szczeniąt ras średnich i dużych wzbogacona naturalnymi suplementami.

Produkty powiązane